Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Період початкового накопиченя капіталу закінчився. Потрібно перейти до конкуренції і рівних правил гри — Милованов

У програмі «Свобода слова» на ICTV 2 вересня Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, розповів про команду людей, з якими буде працювати над реформою і запуском ринку сільсько-господарської землі. 

mylovanov.png

Тимофій Милованов

"Команда набрана, - сказав він. - Звичайно, є питання заходу в міністерство, питання, як працює система, є супротив системи, будуть проблеми. Але команди набрані. Останні 5 років я займався тим в Україні, що будував Київську школу економіки і Vox Ukraine. І через це я познайомився з усіма, хто працює в Україні над економікою". 

Він зауважив, що в нього є доступ до економістів світового рівня.  

"2-3 тижні тому я розмовляв зі Світовим банком про можливість того, що я стану міністром. Вони мені пообіцяли підняти рівень команди, яка працює з Україною. Вони пообіцяли додати до аналітиків, які завжди працювали з Україною, людей, які впроваджували цю реформу в інших країнах. Також я говорив з Лондонською школою економіки, які по іншим напрямкам готові мені надати команду". 

Він сказав, що спеціалісти однієї великої міжнародної консалтінгової компанії будуть працювати безкоштовно, щоб допомогти Україні провести приватизацію. 

"Україна захоплена монополістами, і ці монополісти є дуже впливовими. Я дуже прошу цих монополістів повірити в те, що період початкового накопичення капіталу закінчився. Потрібно перейти до періоду зростання економічного. А це означає конкуренцію і рівні правила гри", - сказав Милованов.

 

Наші інтереси: 

Залучення до справжніх реформ успішних розумних країнців, які вже зробили успішними себе і хочуть зробити успішною Україну. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ви запитували, як працюватиме американський протекторат. Так оце ж воно. І це добре.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ви запитували, як працюватиме американський протекторат. Так оце ж воно. І це добре.

Все, що робиться з власної волі, – добро!