Важливість: 
4
Переваги використання паперових форм для випічки

Духмяний, свіжеспечений хліб на столі – голова всього їства. З давніх давен, ми могли бути свідками, як бабусі в печі випікають різні борошняні кренделики, і вони були неймовірно смачні.

Особливо смакували ці пиріжки із завареним чаєм з різних гілочок та трав, які бабуся збирала знаючи їхні корисні властивості. З наближенням свята великодня, кожна бабуся готувала заздалегідь металеві формочки для пасок, і могла випікати їх у звичайній печі до 25 штук. Це, мабуть, для кожного – незабутні часи свого безтурботного дитинства. Доросле сучасне життя вносить свої, кардинальні зміни, в якому майже немає місця не тільки для приготування випічки, але і страв.

Але, і сучасний час вносить багато позитивних змін, які значно спрощують побут і приготування випічки. Зараз, на зміну металевим формам для випічки, активно користуються попитом паперові форми GoodBaking, які володіють такими перевагами, як:

  • економічність;
  • спрощення технологічного процесу випічки;
  • практичність;
  • гарні декоративні властивості (готова обгортка для реалізації);
  • тримання форми, структури тіста і гарного зовнішнього вигляду;
  • відсутність процедури змащування перед випічкою і чищення після випічки.

Такі формочки – кращий помічник не тільки для простої людини, ще можуть бути корисними і в комерційній діяльності при виробництві випічки (великодніх пасок, кексів, мафінів). Якщо металеві форми перед самою випічкою потрібно змащувати олією, то паперові форми не потребують такої процедури. Мало того, від нагрівання в печах, металеві форми можуть виділяти різні канцерогени, що негативно впливають не тільки на випічку, але і на здоров'я людини. Паперові форми повністю стійкі до дії жирів, та можуть надовго зберігати смак випічки та її зовнішній вигляд. До їх стін зовсім не прилипає тісто.

Для великодньої пасхи, паперова форма складається з дна (матеріал - мікрогофрокартон), та бічної стінки з гнучкого листового матеріалу (крафт-папір). Верх бічної стінки зазвичай має хвилеподібний край, а зовнішня сторона боку готової форми – декорована різними візерунками та графічними зображеннями. В діаметрі ці паперові форми можуть бути від 7 до 15 сантиметрів, висотою від 8 до 10 сантиметрів. Використання паперових форм для випікання – дуже зручно. Дуже прості у використанні, дешеві, екологічно чисті, не потребують чищення після використання. Бабусі в минулі часи й мріяти про такі форми не могли, а для Вас - це все є на сайті GoodBaking, де ви можете замовити паперові форми і зробити свою, вишукану випічку.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка