Важливість: 
4
Переваги використання дерев'яного ліжка для сну

Гарний відпочинок – запорука хорошого настрою на цілий день.

 

Повністю розслабитись, відпочити від важкого дня на роботі допоможуть дерев’яні ліжка, яким людина користується кожен день. Ліжко – найголовніший меблевий предмет у домі, тому до його вибору варто відноситись досить ретельно. Людська норма сну – 7 годин на добу, і щоб відновити свої сили, ліжко повинно бути максимально комфортним, зручним та екологічно безпечним. Найкращий матеріал для ліжка – дерево, оскільки воно менше за інші матеріали обробляється різними фарбами та лаками. Щоб стати задоволеним власником найкращого ліжка – погляньте на чудовий каталог інтернет-крамниці, де кожен бажаючий зможе вибрати собі ідеальний варіант для відпочинку.

При виготовленні меблів для спальні, застосовується тільки екологічно безпечні породи дерев – дуб та бук, які не потребують майже догляду. Ліжка з цих порід – довговічні, та можуть переносити великі навантаження.

Двоспальні ліжка різних розмірів – ідеальний варіант для закоханих, адже стало можливим підбирати розмір під потреби клієнта. Каркаси таких ліжок можуть бути товщиною від 18 до 27 мм, що не дає деревині прогинів і деформацій, довжина ліжок – до 2000 мм, що дозволить максимально комфортно відпочити на відміну від розкладних диванів. Міцний дерев’яний каркас забезпечить відсутність скрипів.

Кожен може вибрати з каталогу модель ліжка з різною висотою від рівня підлоги. Зазвичай, клієнти зупиняють свій погляд на ліжках, які мають висоту біля 350 мм, що стане оптимальним не тільки для дорослих, а і дітей. При купівлі більш високих ліжок, майте на увазі, що сучасний матрац може додати до загальної висоти ще кілька десятків сантиметрів.

Асортимент ліжок поділяється на три категорії:

  1. Односпальні ліжка з дерев’яним каркасом. Ширина 900 мм, довжина до 2000 мм. Ліжко розраховане на одну особу. Переваги

– компактне розміщення у невеликих кімнатах.

  1. Полуторні ліжка. Ширина ліжка коливається в межах від 1000 до 1400 мм. Гарний варіант для відпочинку однієї особи.

  2. Двоспальні ліжка. Найгарніший відпочинок можна отримати тільки на просторому двоспальному ліжку двом особам. Ширина ліжок від 1600 мм до 2000 мм. Вимагає більшого простору в спальні, ніж інші ліжка.

Хочете кожного ранку бути бадьорим після сну? Обирайте ліжка в інтернет-крамниці по найкращій ціні. Це забезпечить Вас енергією на цілий день. Якщо бажаєте індивідуальне ліжко – не проблема. За наданими розмірами можливо виготовити ліжко будь-якої складності.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка