Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Переваги вибору Словаччини для отримання якісної вищої освіти

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

В останній час, все більше української молоді цікавиться питанням здобуття освіти в інших країнах, адже, незважаючи на престижність наших університетів та інститутів, де можливо здобути вищу освіту, видані дипломи не дають таких переваг в подальшому працевлаштуванні, як, наприклад – дипломи країн Європейського союзу.

Один із самих популярних напрямків для наших співвітчизників – навчання в Словаччині, адже ці дипломи міжнародного формату, які визнані по всьому світу, а самі учбові установи мають прекрасну технічну, матеріальну базу і володіють гарною репутацією.

Переваги вибору Словаччини для отримання якісної вищої освіти

Словаччина – одна із найкращих країн для отримання якісної вищої освіти, де, найбільш популярними серед майбутніх студентів є саме державні університети:

 • університет Коменського;
 • Братиславський економічний університет;
 • технічний університет в Кишице;
 • Прешовський університет;
 • словацький Медичний університет.

Окрім цього, майбутні абітурієнти можуть обрати і інші напрямки, які відкриють дорогу в найбільш розвинуті країни Європи та побудувати свою успішну кар’єру. Одними з найбільших переваг при виборі Словаччини в якості отримання вищої освіти є схожість словацької мови з російською та українською мовами, що може суттєво полегшити процес здобуття освіти для іноземних студентів з України. Також, Словаччина – країна з великим рівнем життя, низьким рівнем злочинів і має одну із найкращих перспектив в економічному розвитку.

Чи можна отримати вищу освіту в Словаччині безкоштовно?

Для отримання персональної пропозиції – варто відправити свій запит безпосередньо з сайту, де необхідно вказати свої дані (ім’я, адресу електронної пошти і номер мобільного телефону) та бажану спеціальність. Освітня програма в Словаччині відбувається за болонською системою, а вимоги до зарахування студентів – досить помірні в зрівнянні з іншими країнами європейського союзу. Кожному майбутньому студенту варто знати, що вступ до державних установ для здобуття вищої освіти на багатьох факультетах в цій країні відбувається без необхідності в вступних іспитах, і є можливість подання відразу декількох заявок на вступ.

Закінчивши навчання і отримавши довгоочікуваний диплом, який має визнання практично у країнах всього світу, випускникам відкриваються високі перспективи з працевлаштування у провідних компаніях країн ЄС та інших країн світу. Разом з тим, кожен іноземний студент, який навчається в Університеті Словаччини – отримує вид на проживання, що надає відмінні можливості не тільки в навчанні, але і працевлаштуванні, здійсненні подорожей до всіх країн ЄС.

Пакет документів, необхідний для вступу в вищі навчальні заклади Словаччини

Для здобуття освіти в вищих навчальних закладах, майбутньому студенту необхідно зібрати наступний пакет документів:

 • виписку з оцінками за 8-10 клас та перший семестр 11 класу;
 • медичну довідку;
 • автобіографію;
 • копію біометричного закордонного паспорту;
 • оригінали атестату з додатком;
 • 2 фотографії 3х4;
 • довіреність, за якою представляються інтереси абітурієнта у вищих навчальних закладах Словаччини.

Для правильного оформлення всіх необхідних документів, найкращий варіант – звернутися до кваліфікованих фахівців, за допомогою яких питання вступу зможе пройти максимально гладко та швидко. Перед початком навчання у ВНЗ Словаччини – необхідно пройти курс вивчення словацької мови.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини