Зображення користувача Charles Bale.
Charles Bale
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 10

Переваги користування професійною косметикою Керастаз

Kerastase – салонна косметика для волосся, що лишається лідером на ринку не перше десятиріччя.

Мабуть, ви чули про шампунь Керастаз та рекомендації щодо його використання від провідних стилістів, майстрів-перукарів. Дійсно, лінійка професійної косметики для волосся немає рівних на сучасному ринку. Бренд був заснований у 1964 році власником L'Oreal Ф. Далю.

Особливості продукції бренду

Kerastase активно використовують та рекомендують кращі світові стилісти, перукарі. З моменту заснування бренд позиціонувався як професійний. Він створював принципово інший підхід для догляду за волоссям, порівняно з брендами які існували раніше.

Професійна косметика – це завжди максимальні стандарти якості. Вона має відмінний від масово поширеної косметики склад, гарантує максимально глибоке проникнення у структуру волосся та його відновлення. А ще професійні лінійки дозволяють знаходити оптимальні рішення для кожного типу волосся. У цьому сенсі в косметики Kerastase просто немає рівних.

Магазин професійної косметики Japan Shampoo реалізує лише оригінальні, якісні, працюючі продукти. Не ризикуйте, роблячи замовлення в не перевірених місцях.

Популярні лінійки

Французька компанія Kerastase не тільки запропонувала власну лінійку засобів салонам для краси. Вона змогла розширити уявлення про догляд за волоссям. Є серії суто для салонного та для домашнього використання. Косметика Kerastase гарантує професійний підхід з догляду за волоссям та оптимальні результати. Наприклад, шампунь бренду забезпечує глибоке очищення, потрібен для підготовлення волосся до наступних процедур.

Є окрема лінійка для лікування лупи та сухості. У 1970 році на ринок вийшов перший в світі шампунь-ванна – він вирішує одразу дві проблеми, дозволяє забути про високу сухість кінчиків та жирність шкіри голови. З 1980 року активно продаються засоби серії Nutritive для сухого волосся, що потребує особливого догляду. Наступні розробки:

  • Засоби проти випадіння.
  • Захист та термо-догляд.
  • Чоловічі серії.
  • Універсальні лімітовані Elixir Ultime.

Професійна косметика Керастаз представлена кількома лінійками для різних типів волосся. Популярні серії – для блонду, від сухості, від випадіння, для неслухняних локонів. Для зручності вони маркуються кольорами відповідно до призначення.

Japan Shampoo – це гарантія якості та чесні ціни. Подивитись асортимент, зробити замовлення ви можете на сайті компанії.

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи