Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 208
  • Переглядів: 228

Перемога Байдена на виборах 2020 є статистично неможливою: дещо новеньке у програмі Стіва Беннона «Warroom»

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Колишній капітан військової розвідки Сет Кешел доводить, що на виборах 2020 сталося занадто багато «математичних див», що є статистично неможливим.

Можна скільки завгодно казати, що «так сталося», але теорію імовірності ніхто не скасовував.

Я вже кілька разів писав у «Народному Оглядачі» про дивні математичні «відхилення», які призвели до «перемоги» Байдена на виборах 2020.

Ось ці матеріали:

Також варто послухати виступи на слуханнях в Аризоні математиків Шиви Айядурей (Shiva Ayyadurai) та Роберта Пітона (Robert Piton), які показують статистичну неможливість офіційних результатів виборів.

Про що свідчать всі ці математичні дива? Теоретично мавпа, граючись деталями конструктора, може випадково зібрати сучасний смартфон. От тільки імовірність такої події надзвичайно мала. Для цього їй доведеться знищити таку кількість конструкторів, що описується числом з багатьма нулями.

Імовірності різних математико-демографічних відхилень на виборах можна теоретично прорахувати. І, якщо є одне помітне відхилення, то можна теоретично допустити, що дійсно сталася подія з низькою імовірністю. Але на цих виборах кількість різних математико-демографічних відхилень просто зашкалює.

Хоча провідні ЗМІ намагаються замовчати цю тему, але правда поступово виходить на поверхню. 19 серпня в програмі Стіва Беннона «Warroom» виступив колишній капітан військової розвідки Сет Кешел (Seth Keshel), котрий зібрав разом і озвучив найбільш кричущі «математичні дива» виборів 2020.

Сет стверджує, що за його математичними підрахунками Дональд Трамп виграв вибори у штатах Пенсильванія, Мічиган, Вісконсин, Невада, Аризона, Джорджія та Міннесота. Проте у всіх цих штатах офіційно «переміг» Джо Байден.  Математика каже, що це неможливо. Таке може бути тільки у випадку масових фальсифікацій, тому й не дивно, що демократи так відчайдушно борються проти проведення аудитів у цих штатах.

 

 

Наші інтереси: 

Вибори мають бути чесними. Шахраї мають бути покарані.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ось і ще один доказ на чашу терезів на користь Трампа...Цікаво, коли ж пробудиться американський народ?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

ЧЕСНІ ЛЮДИ ВИВЧЕННЯ НЕ БОЯТЬСЯ !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Самотий.

Колесо історії назад не крутиться

ВС