Перехід-IV №3 (2000)

Український вибір в епоху планетарної кризи. Вибрані публікації третього випуску журналу Перехід-IV (2000). Автори: Андрій Окара, Джеррі Міллер, Джонні Ро, Террі Пікард, Андрій Матюхін, Олександр Шморгун. Вихід сенсаційної праці "Дерево богатства" є додатковим підтвердженням того, що в Україні “час руйнувати” і скиглити про нашу бідність закінчився.

Вітер зі степу

— езотерично-міфологічне оповідання московського автора Андрія Окари.

                 

Споріднені статті на НОДерево багатства

Стислий авторський виклад основних ідей, розгорнутих і документально обґрунтованих у політекономічному есе “Дерево багатства” (Київ: KinkoArtGroup, 2000. — 128 с.), виданого за сприянням журналу “Перехід-IV”. Її авторами є незалежні дослідники Джеррі Міллер і Джонні Ро. Вихід цієї сенсаційної праці є додатковим підтвердженням того, що в Україні “час руйнувати” і скиглити про нашу бідність закінчився.

                 

Споріднені статті на НОЕліта, псевдоеліта, контреліта

Питання некомпетентності державної еліти значною мірою пов'язане з розмиванням самого змісту слова «еліта». В масовій свідомості належність до еліти визначається наявністю чисто зовнішніх ознак, передусім — влади і грошей. При цьому залишаються поза кадром здібності та кваліфікація, які в сумі  становлять те, що називається компетентністю.

                 

Споріднені статті на НОСтрибок і обхід

В Україні таки почалися зміни на краще. В цьому переконуєшся, читаючи журнал “The Ukrainian” (видається українською і англійською мовами). Пропонуємо вашій увазі звернення до українців головного редактора цього журналу Террі Пікарда, опубліковане в числі 4 за 1999 рік. Докладне обґрунтування висловленої ним ідеї ви знайдете в цьому ж числі “The Ukrainian” у статті “Organic Ukraine”.

                 

Споріднені статті на НО


 

Україніка "Волшебной горы"

 

“Волшебная Гора” — це не лише відомий роман Томаса Манна, це ще й назва альманаху філософії, езотерики та культурології, що видається у Москві з 1993 року, головний редактор — Артур Медведєв.

Автори “Волшебной Горы” намагаються розробляти традиціоналістський образ України: Україна не як “друга Швейцарія”, кандидат у члени “загальноєвропейського дому” та НАТО, не як екзотична імперська “южная провинция” (бо вони, на відміну од багатьох російських інтелектуалів, не страждають на українофобію та імперіалізм екстенсивного типу), навіть не як ностальгійна “країна дитинства” (між ними, до речі, майже немає етнічних українців), а Україна як втілення унікальних (у світовому контексті!) містичних реалій та потенцій.

На сьогодні (2000 рік) є всі підстави говорити про “Волшебную Гору” як про найкраще у Росії видання традиціоналістсько-езотеричної спрямованості і за інтелектуальним рівнем текстів та концептуальністю підходу, і за обсягом (серед гуманітарних альманахів).

                 Фінанси і майбутнє глобальної економіки

Олександр ШМОРГУН

Науковий консультант журналу “Перехід-ІV”

ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР

"Для розуміння процесів, які сьогодні відбуваються зі світовою фінансовою системою, необхідно врахувати деякі якісні особливості функціонування типу економіки, котра виникла в західній цивілізації. Промислово-машинний спосіб виробництва характеризується наступними параметрами:" ... далі ще цікавіше в файлах.

                 

Споріднені статті на НО


Все в одному

                 


Хай Буде!

Гравець: 
Петро Підкова
963

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка