Зображення користувача Петро Підкова.
Петро Підкова
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перехід-IV №3 (2000)

Український вибір в епоху планетарної кризи. Вибрані публікації третього випуску журналу Перехід-IV (2000). Автори: Андрій Окара, Джеррі Міллер, Джонні Ро, Террі Пікард, Андрій Матюхін, Олександр Шморгун. Вихід сенсаційної праці "Дерево богатства" є додатковим підтвердженням того, що в Україні “час руйнувати” і скиглити про нашу бідність закінчився.

Вітер зі степу

— езотерично-міфологічне оповідання московського автора Андрія Окари.

                 

Споріднені статті на НОДерево багатства

Стислий авторський виклад основних ідей, розгорнутих і документально обґрунтованих у політекономічному есе “Дерево багатства” (Київ: KinkoArtGroup, 2000. — 128 с.), виданого за сприянням журналу “Перехід-IV”. Її авторами є незалежні дослідники Джеррі Міллер і Джонні Ро. Вихід цієї сенсаційної праці є додатковим підтвердженням того, що в Україні “час руйнувати” і скиглити про нашу бідність закінчився.

                 

Споріднені статті на НОЕліта, псевдоеліта, контреліта

Питання некомпетентності державної еліти значною мірою пов'язане з розмиванням самого змісту слова «еліта». В масовій свідомості належність до еліти визначається наявністю чисто зовнішніх ознак, передусім — влади і грошей. При цьому залишаються поза кадром здібності та кваліфікація, які в сумі  становлять те, що називається компетентністю.

                 

Споріднені статті на НОСтрибок і обхід

В Україні таки почалися зміни на краще. В цьому переконуєшся, читаючи журнал “The Ukrainian” (видається українською і англійською мовами). Пропонуємо вашій увазі звернення до українців головного редактора цього журналу Террі Пікарда, опубліковане в числі 4 за 1999 рік. Докладне обґрунтування висловленої ним ідеї ви знайдете в цьому ж числі “The Ukrainian” у статті “Organic Ukraine”.

                 

Споріднені статті на НО


 

Україніка "Волшебной горы"

 

“Волшебная Гора” — це не лише відомий роман Томаса Манна, це ще й назва альманаху філософії, езотерики та культурології, що видається у Москві з 1993 року, головний редактор — Артур Медведєв.

Автори “Волшебной Горы” намагаються розробляти традиціоналістський образ України: Україна не як “друга Швейцарія”, кандидат у члени “загальноєвропейського дому” та НАТО, не як екзотична імперська “южная провинция” (бо вони, на відміну од багатьох російських інтелектуалів, не страждають на українофобію та імперіалізм екстенсивного типу), навіть не як ностальгійна “країна дитинства” (між ними, до речі, майже немає етнічних українців), а Україна як втілення унікальних (у світовому контексті!) містичних реалій та потенцій.

На сьогодні (2000 рік) є всі підстави говорити про “Волшебную Гору” як про найкраще у Росії видання традиціоналістсько-езотеричної спрямованості і за інтелектуальним рівнем текстів та концептуальністю підходу, і за обсягом (серед гуманітарних альманахів).

                 Фінанси і майбутнє глобальної економіки

Олександр ШМОРГУН

Науковий консультант журналу “Перехід-ІV”

ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР

"Для розуміння процесів, які сьогодні відбуваються зі світовою фінансовою системою, необхідно врахувати деякі якісні особливості функціонування типу економіки, котра виникла в західній цивілізації. Промислово-машинний спосіб виробництва характеризується наступними параметрами:" ... далі ще цікавіше в файлах.

                 

Споріднені статті на НО


Все в одному

                 


Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Дякую за чудову роботу!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Миро Продум.

Зникло дві картинки на цій сторінці. Таке буває через нестабільну роботу системи. Прошу відновити зображення.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Петро Підкова.

!Готово!

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Поправте, будь ласка, линк на "Еліта, псевдоеліта, контреліта" формату fb2.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Петро Підкова.

Чомусь іноді лінки "злітають".
Вже перезавантажив ці файли.
Забирайте )))

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Дякую!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)