Перехід-IV №2 (1999)

Вибрані публікації другого випуску журналу Перехід-IV (№2 1999): Український вибір в епоху планетарної кризи. Автори: Олдос Хакслі, Олександр Шморгун, Рене Генон, Ігор Каганець. 


Вічна філософія

Олдос Хакслі

Пропонуємо найцікавіші, на нашу думку, місця з книги “The perennіal phіlosophy” видатного англійського письменника-романіста, інтелектуала та глибокого мислителя Олдоса Хакслі (1884—1963).

                 

Споріднені статті на НО


 

Інтелектуальні корені українського солідаризму

Український солідаризм є творчим синтезом найвищих здобутків європейської соціологічної думки і концентрованим вираженням української національної ідеї на сучасному етапі розвитку людської цивілізації.

                 

Споріднені статті на НО


 

Криза сучасного світу

Продовжуємо публікацію вибраних місць з книги видатного французького мислителя Рене Генона “Криза сучасного світу”.

 

                 

Споріднені статті на НО

 


Структура нацiонального характеру

Впорядкування України можна здійснити лише за допомогою знань про принципи і специфіку розвитку українського народного організму. Ідеологія, державний устрій, право, організація бізнесу, соціальна політика мають відповідати особливостям української душі. Будь-які спроби реформування, які не враховуватимуть цих особливостей, приречені на неефективнiсть.

 

                 

Споріднені статті на НО


Українська модель

За своїми природними, виробничими та людськими ресурсами Україна є потен­ційно багатою країною, проте в переважній більшості її громадяни є бідними. В чому причина цього парадоксу? Озвучена з високих трибун сентенція «Ми бідні тому, що дурні, а дурні тому, що бідні» заважає побачити справжні причини. Хоча б тому, що пересічний українець не дурніший, ніж пересічний амери­ка­нець чи японець. Справжня причина бідності розумних людей у багатій країні може бути лише в одному — в їхній бездарній внутрішньосуспільній організації.

 

                 

Споріднені статті на НО


Все в одному

                 

 


Хай Буде!

Гравець: 
Петро Підкова
 
Форум Підтримати сайт Довідка