Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Педагог крім поновлення на роботі отримає ще й моральну компенсацію – 25 тисяч гривень

Категорія:

Ще одне важливе судове рішення. Коли суд не просто став на бік відстороненого від роботи педагога, який не вакцинувався ковідною "вакциною". Суд ще ухвалив рішення виплатити йому компенсацію за моральну шкоду!

Місто Виноградів, Закарпатська область. Від роботи відсторонили не просто вчителя, а директорку Виноградівської загальноосвітньої школи №3 ім. Жігмонда Перені.

Відсторонена директорка пішла до суду з позовом проти комунальної установи «Центру з обслуговування закладів освіти» Виноградівської міськради, яка і видала скандальний наказ.

Районний суд підтримав її позовні вимоги, визнав відсторонення директорки незаконним, вирішивши, що комунальний "Центр з обслуговування закладів освіти" має також сплатити директорці майже 22,5 тисячі гривень зарплатні за час вимушеного прогулу. 

Але це не все! Суд зобов'язав комунальне підприємство сплатити також директорці школи ще й 25 тисяч гривень компенсації за моральну шкоду.

Судовий збір директорці також буде компенсовано у повному обсязі.  Посилання на рішення суду ви можете знайти тут.  

Джерело: телеграм-канал Дмитра Гнапа.

Наші інтереси: 

Потрібно напружуватися і відстоювати свої права. Саме такі мужні та принципові вчителі нам потрібні!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи