Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Парламентська асамблея НАТО ухвалила доповідь щодо України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На Парламентській асамблеї НАТО ухвалили доповідь щодо України, у якій Канадою був зроблений ґрунтовний аналіз подій на Донбасі, реформ та ситуації зі свободою слова.

Про це у Facebook написав голова української делегації, народний депутат фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв.

“Сьогодні ухвалили доповідь по Україні. В ній нашими канадійськими колегами був зроблений ґрунтовний та збалансований аналіз щодо російсько-української війни; економічних реформ; реформ в сфері оборони та безпеки та ситуації зі свободою слова”, - пише він.

Політик також повідомив, що Україна запропонувала правки щодо термінології.

"Ми запропонували правки щодо термінології (адже важливо називати речі своїми іменами), а також дещо проапдейтили статус справ з реформами в Україні. За останні 1,5 місяці було прийнято багато необхідних законів. Тож євроатлантична спільнота має про це дізнатись). Всі важливі правки, внесені нами, були враховані", - написав Чернєв.

Він також додав, що в резолюцію до доповіді про загрози розповсюдження ядерного озброєння Україна внесла важливий пункт щодо нагадування про невиконання Будапеського Меморандуму.

Доповідь щодо ситуації в Україні учасникам засідання Парламентської асамблеї НАТО у Лондоні представила сенатор із Канади Джейн Корді (Jane Cordy), а повний текст доповіді можна знайти на сайті ПА НАТО.

В резолюцію до доповіді про загрози розповсюдження ядерного озброєння ми внесли важливий пункт щодо нагадування про невиконання Будапеського Меморандуму, зауважив депутат.

Наші інтереси: 

Всі важливі правки, внесені Україною, були враховані. Під час обговорення Україну підтримали Литва, США, Грузія, Туреччина (очевидні союзники України + Канада). 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Одного разу почув думку, що Будапештський меморандум є джентльменською угодою. І це десь так і є.
Як видно, джентльмени із США та Великої Британії укладаючи угоду з Україною не врахували, що між ними затесався такий собі "ад'ютант Петька" (РФія), який скумекав, що джентльменів можна легко розвести на їх правилах гри і підсунув їм свої шулерські правила, але не оголосив їх джентльменам.

Анекдот.
"Послали Петьку у відрядження до Англії. Через місяць повертається в лімузині, на руках персні з діамантами. Повний багажник грошей. Чапаєв: - Це, ти, як так примудрився? - Приїхав я. І насамперед в казино. Сів у карти перекинутися. Грали, тут один англієць говорить: - У мене очко! Я йому: - Покажи! А він: - Ми, джентльмени, віримо на слово. Ось тут-то у мене карта і пішла."

(Довідка. Будапештський меморандум - мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки у зв'язку́ з приєдна́нням Украї́ни до Догово́ру про нерозповсю́дження я́дерної збро́ї — міжнародна угода, укладена 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією про неядерний статус України. Угода містить пункти, що надають гарантії суверенітету та безпеки Україні.)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, це був неформальний консенсус усіх зацікавлених сторін.

США забули про Доктрину Кеннана і знову наступили на ті ж самі граблі.

Може колись, після смерті Кучми, опублікують його мемуари про те, що там насправді відбулося.

Арсен Дубовик каже:
Одного разу почув думку, що Будапештський меморандум є джентльменською угодою. І це десь так і є.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"27 листопада 2018 року МЗС України звернулося до країн-підписантів Будапештського меморандуму з вимогою провести термінові консультації для забезпечення повного дотримання зобов’язань та негайного припинення агресії РФ проти України." (Джерело)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)