Важливість: 
2
Падіння з зірок… в реалії сучасної України: «Етнос-25», «73-й квартал», «Сірий сектор»

Переосмислюю реальність… розмірковую над майбутнім...

Сьогодні я чітко розумію, що до 31 березня 2019 року знаходився в полоні романтичного уявлення про «народ України» в плані його бажання бути незалежним і будувати демократичну, правову, економічно успішну Державу. Хоча підстав для критичної оцінки такого прагнення було досить багато. Це і постійне (з 1991 року по сьогодення) небажання третини електорату брати участь у парламентських і президентських виборах; це і мізерна кількість учасників резонансних протестних акцій: «Україна без Кучми», Майдан-2004 («Помаранчева Революція»); Майдан-2013 («Революція Гідності»)…  А підтримка (і пряма участь) проросійськи настроєним населенням анексії Криму та прямої агресії Росії проти України і окупації частини Донецької і Луганської областей серйозно свідчила про те, що половина населення (а можливо і більше половини) не сприймає незалежність України і не бажає незалежності України.

В той же час я сподівався, що агресія Росії проти України; жорстока війна, в якій ми втратили більше 13 тисяч військових, добровольців і мирного населення та понесли величезні економічні збитки, реальні державотворчі справи останніх п’яти років тощо – навернуть більшість населення на патріотичний лад, на підтримку реформ, на підтримку курсу України в Європу і в НАТО.

Як я вже писав у попередньому блогу (Від II-го туру президентських виборів до Великодня: тиждень Ініціації // https://www.ar25.org/node/42561 ), в тому, що наступним президентом України буде Петро Порошенко (друга каденція) у мене сумнівів не було. На це чітко вказували результати президентських виборів 2014-го року, особисті лідерські якості Порошенка (про що я наголосив у своєму блозі: Вибори-2019 і лідерські якості кандидатів в президенти // https://www.ar25.org/node/39977 ) та величезний перелік державотворчих справ, які були здійснені під керівництвом Президента за 2014-2018 роки.

31 березня я зрозумів, що розумна і патріотична Україна програє ці вибори!

Дуже добре про причини сказав Тарас Возняк:

Олігархи помстилися Порошенку, бо він удвічі зменшив їхні статки – політолог Тарас Возняк // https://www.ar25.org/node/42423

Кого оберуть українці (А чи є вони українці!?) мені стало ясно…

Дмитро Корчинський (Корчинський: Я буду голосувати за Порошенка, а ви маєте голосувати за Зеленського // https://www.ar25.org/node/42390 ) підтвердив моє сумне передбачення:

«Коли ви голосуєте за Зеленського, ви відповідаєте національній традиції. Коли в українців є вибір: підтримати українця або не українця, – він завжди підтримає не українця! Так завжди було в історії, так є на цих виборах, і так буде завжди.

В мене є багато друзів-християн. Коли у них стоїть питання підтримати християнина або не християнина, вони завжди підтримують не християнина!

Я не знаю, Зеленський – хто він? Але він – не християнин!

А Порошенко своїми помислами, зі своїми смішними поїздками по церквах, яким би він не був, він все-таки християнин! Саме тому жоден український християнин його не підтримує».

21 квітня, керуючись національною свідомістю, расовою гідністю і етнічною солідарністю та християнською вірою, я проголосував за Петра Порошенка.

Єдине, чого я не очікував, що розрив між результатами голосування буде таким шаленим:

  • Зеленський – 73,22%;
  • Порошенко – 24,45%".

Третина виборців знову не брали участі у виборах-2019; а в другому турі 25% (16 % + 9% "порозумнішавших") проголосували за реальні результати діяльності президента Порошенка, а 73% (30% з першого туру + 43% "перебіжчики" від Тимошенко-Бойко-Гриценко та інших кандидатіві) проголосували за віртуального "Голобородька".

Вибори здійснилися! І я як був в інтелектуальній патріотичній меншості, так в ній і залишився!

«Я хочу перебувати у шляхетній меншості, у вигляді слонової кістки, а не у підлій більшості!»

***

Одразу після виборів почалися розмови про народження «нового етносу», «нової нації», «нації 25»… Навіть прапор вже придумали.  

На мій погляд, для того, щоб сформувати українську етнічну націю нового циклу необхідно, перш за все, реально знати стан українського суспільства на даний момент, а не жити старими уявленнями, брехнею, міфами і фантазіями про українське суспільство періоду 1991 – 2018 років!

З кого складаються 25% (16% + 9%), що зберегли національну (етнічну) самоідентифікацію!?

З кого складаються 73% (30% + 43%), що попри здоровий глузд голосували за голограму, за віртуальний проект "президент Голобородько"!?

З кого складається та третина електорату, що постійно ігнорує президентські і парламентські вибори!?

Які цінності важливі і необхідні:

  • Для першої групи, якій можна дати назву «Етнос-25»!?
  • Для другої групи, якій можна дати назву «73-й квартал»!?
  • Для третьої групи, якій можна дати назву «Сірий сектор»!?

Тільки після серйозного аналізу можна говорити про розробку програми формування української етнічної нації нового типу!

Ми започаткували діалог з групою «Етнос-25» ще на стадії підтримки діючого президента Петра Порошенка і продовжили діалог в період між першим і другим туром виборів!

Я знаю, що далеко не всі прихильники НО (і зареєстровані гравці) схвалювали наш вибір!

Тому, сьогодні, я говорю від себе особисто, і нікому нічого не нав’язую. Більше того. Я знаю, що деякі мої концептуальні висновки і пропозиції викличуть критику, і різку критику. Однак, як інтелектуал, патріот і національний солідарист, я відверто викладаю свої погляди, не маючи бажання комусь сподобатися чи під когось підлаштуватися!

Продовження діалогу з групою «Етнос-25», на мій погляд, повинно проходити на декількох рівнях:

  1. На рівні публікації на НО історичних і світоглядних матеріалів з історії націоналізму; національного солідаризму (з врахуванням досвіду США, Третього Райху і Чілі за правління Аугусто Піночета); позитивного християнства (з врахуванням досвіду Третього Райху) і діяльності Православної Церкви в Україні та, особливо, діяльності священників і капеланів Синодального Управління Військового Духовенства в Збройних Силах України; досягнень розбудови української держави за період 2014-2019 рр. (періоду правління Петра Порошенка); теорії і практики державного будівництва.
  2. На рівні особистої участі членів спільноти НО в групах підтримки Петра Порошенка, сформованих у Фейсбуці під час президентських виборів, та особистої участі в групах підтримки Петра Порошенко на каналі в Telegram (наприклад, https://t.me/PresidentPoroshenko ).
  3. На рівні особистої участі в партійних проектах Петра Порошенка, створених для парламентських виборів-2019.

Повторюю – я говорю від себе особисто, і нікому нічого не нав’язую.

Брати участь в цій роботі чи не брати – справа совісті кожного!

Слава Україні! Героям Слава!Подвиги, валькірії і Вальхалла нас чекають!

Наші інтереси: 

Україна понад усе!

Гравець: 
Володимир Федько
 
Форум Підтримати сайт Довідка