Спецтема:

Ознаки наявності паразитів в організмі

Бажаю всім Здоров'я! А як відомо, запорукою здоров'я є чистота! ... 
Зображення для багатьох будуть неприємними ... Але якщо так неприємно дивитися, то вже носити В СОБІ щось подібне ...
Тих, у кого немає жодної ознаки присутності паразитів це, звичайно, не стосується ...

 

В обговореннях "випливла" тема, якої я не торкався в замітках... Мне здавалося, це знають всі .... Виявляється, не всі ... Питання таке - Як визначити, чи є паразити? Аналіз на яйця глист не вказує їх наявність ... Чи означає це, що їх немає? 
Цей аналіз давно вже застарів. Ще в минулому столітті ... І навіщо його досі роблять - нікому не зрозуміло ... 
Однак, про наявність паразитів можна дізнатися і без аналізу, оскільки існують виділені медиками ОЗНАКИ наявність паразитів в організмі. 
Перевірте себе і своїх близьких, чи немає у вас подібних ознак?

Неждані гості. Паразити в нашому тілі

Основними симптомами присутності паразитів в людському організмі є наступні:

Запори. Рясна глистна інфекція може заблокувати жовчні і кишкові шляхи, що призводить до не регулярних і утруднених випорожнень.

Пронос. Ряд паразитів виробляють простагландин, що веде до втрати натрію і хлоридів, що призводить до частих водянистих випорожнень. Таким чином пронос при паразитарній інфекції є функцією паразита, а не спробою організму позбавиться від інфекції.

Гази і здуття. Ряд паразитів проживає у верхній тонкій кишці, де викликане ними запалення призводить до здуття і газів.

Болі в суглобах і м'язах. Паразити можуть мігрувати з метою інкапсулювання в суглобовій рідині і в м'язах. У цьому разі людина відчуває болі, які часто вважають ознакою артриту. Болі і запалення суглобів та м'язів є також результатом травмування тканин, заподіяного паразитами або імунною реакцією організму на їхню присутність.

Алергія. Паразити можуть подразнювати, а іноді й пробивати оболонку кишок, що веде до потрапляння в кров великих молекул неперетравленої їжі. Це активізує імунну систему і викликає алергічну реакцію. Самі по собі паразити теж можуть бути алергенами.

Проблеми з вагою. Ожиріння як наслідок глистова інвазії - це результат пограбування організму людини. Через ненажерливість гельмінтів виникає дефіцит поживних речовин за одночасного надлишку «порожніх калорій».

Нервозність. Відходи обміну речовин і токсини паразитів можуть дуже серйозно впливати на нервову систему. Занепокоєння, депресивний стан, нервозність є наслідком систематичного отруєння.

Хронічна втома. Симптоми хронічної втоми - слабкість, апатія, грипоподібний стан, депресія, зниження концентрації, погана пам'ять. Ці симптоми можуть бути викликані паразитами, які поглинають більшу частину поживних речовин. Навіть за дуже хорошого харчування утворюється дефіцит білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Ускладнюється стан постійним отруєнням організму.

Імунні порушення. Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи виділення імуноглобуліну. Їх присутність постійно стимулює реакцію системи і може послабити цей життєво важливий механізм, відкриваючи шляхи проникнення, бактеріальним і вірусним інфекціям.

Запалення дихальних шляхів. Ряд гельмінтів мігрує по організму людини, включаючи і дихальні шляхи. Кашель, підвищена температура, нежить - реальні симптоми присутності в організмі «непроханих гостей». Пневмонія є одним з прояви аскаридозу.

Погана шкіра. Кишкові паразити можуть викликати кропивницю, висипи, екзему та інші шкірні реакції. Виразки на шкірі, пухлини, папіломи та інше можуть бути результатом присутності найпростіших організмів.

Порушення сну. Часті пробудження серед ночі можуть бути результатом спроб організму позбавитися від токсичних речовин через печінку. Порушення сну може бути спровоковано нічним виходом деяких паразитів через задній прохід, що призводить до хворобливих відчуттів і свербіння.

Онкологічні захворювання. Хронічне отруєння організму, збій в імунній системі, спрямована травмуюча дія на тканини і органи, тривале запалення і дефіцит поживних речовин - цього більш ніж достатньо для провокації розвитку пухлин.

Інші симптоми. Вони дуже різноманітні і залежать від виду паразита, тривалості зараження і ступеня ураження органів. Діапазон - від мігрені і серцевих нападів до астми і запалення сечовивідних шляхів.

Все вище перелічене - лише мала частина прикладів згубного впливу паразитів. У ході свого життя людина контактує з величезною кількістю шкідливих мікроорганізмів, заражаючись ними. Причому потрапляння паразитів в організм не в повній мірі залежить від вашої охайності. Можна смачно пообідати в дорогому ресторані, з'їсти салат із зеленню, і мати всі шанси захворіти на аскаридоз.

Способи позбавлення від цього "зоопарку"

Гравець: 
Арсен Дубовик
9879

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка