Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
59

Отруєний "Новічком" британець подає до суду на Росію

Важливість: 
3

Британець Чарлі Роулі, який отруївся нервовим агентом "Новічок", має намір відсудити в Росії мільйон фунтів. За словами його адвоката, найбільше його турбує встановлення істини того, що сталося.

19092202.jpg

45-річний Charlie Rowley. Фото: itv.com

Британець Чарлі Роулі, який отруївся нервовим агентом "Новічок", має намір відсудити в Росії мільйон фунтів, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Mirror.

Від отруєння "Новічком" померла дівчина Чарлі - Дон Стерджесс. Вона знайшла його у флаконі від парфумів і використала. Сам Роулі провів у комі два тижні. 

Інтереси постраждалого захищатиме Патрік Макгвайр, адвокат, який свого часу був захисником жертв терористичних атак на Вестмінстерському мосту в Лондоні в 2017 році.

"Чарлі продовжує відчувати серйозні побічні ефекти від токсичної речовини, яка потрапила в його організм. Але він каже, що найбільше його турбує встановлення істини того, що сталося", - заявив Макгвайр.

Нагадаємо, 5 березня 2018 року колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію знайшли непритомними у британському Солсбері й госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною, яке згодом ідентифікували як нервово-паралітичний реагент "Новічок" російського походження. Пізніше Скотленд-Ярд повідомив про чергову жертву "Новічка".

У Лондоні заявляли, що президент РФ Владімір Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння. Москва звинувачення відкидає.

5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена причетних до отруєння Скрипалів. Британська розвідка встановила, що підозрювані - "Олександр Петров" (справжнє ім'я Олександр Мишкін) і "Руслан Боширов" (справжнє ім'я Анатолій Чепіга) - є офіцерами ГРУ.

Наші інтереси: 

Вивести Кремль на чисту воду.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: