Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Освіта в Оксфорді: Безглуздо. Абсурдно. Ірраціонально. Професори-ідіоти проти расизму і здорового глузду

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Півтори сотні викладачів Оксфордського університету оголосили бойкот одному з коледжів Оксфорда – Оріел, який відмовився прибрати статую прем'єр-міністра Південної Африки та засновника Родезії Сесіла Родса, з фонду якого досі фінансується Оксфорд.

Справа, зрозуміло, не в Родсі, не в його статуї, і не в расизмі. Справа в принципі. Родс помер в 1902 році, а трохи пізніше була поставлена ​​ця статуя – на знак вдячності за виплати Оксфорду і стипендії студентам, призначені з особливого фонду, сформованого за заповітом Родса, пише письменник Олександр Розов.

і виплати відбуваються досі, причому їх одержувачами є студенти з колишніх британських колоній. 

Чи означає це, що Родс був порядною людиною? Зрозуміло, ні! Він був політиком, отже, не міг бути порядною людиною.

Чи був Родс расистом і імперіалістом? Зрозуміло, так! Вся політика домінуючих держав того періоду була расистською та імперіалістичною. 

Ідея про те, що расизм це погано – дуже недавня в політиці (з 1948 року, якщо конкретно).

Раніше вважалося, що расизм – це не просто добре, а що ніякого іншого ставлення до расового питання бути не може. Якби якийсь політик на початку XX століття заявив про рівноправність рас, то його ідея обговорювалася б не по суті, а по сукупності версій про те, через що затьмарився його розум. Приблизно так, якби зараз якийсь політик запропонував наділити зайчиків і білочок всією повнотою цивільних і політичних прав.

Зрозуміло, можна прийняти концепцію знесення пам'ятників усім персонам, які порушували Загальну Декларацію Прав Людини 1948 року, незалежно від періоду життя і діяльності цих персон. В такому випадку, слід знести ВЗАГАЛІ ВСІ ПАМ'ЯТНИКИ персонам, чия соціально-політична діяльність проходила до 1948-го. 

До речі, 30.06.2020 видання  The Daily Mail повідомило, що статую імператора Костянтина Великого можуть знести в британському місті Йорк. Монумент імператора поставлений біля собору в знак того, що Костянтин Великий припинив переслідування християн. Однак активісти руху BlackLivesMatter написали кілька скарг, в яких вказали, що імператор Костянтин, на їхню думку, підтримував рабство.

Звичайно, Костянтин Великий підтримував рабство. Він жив і правив у IV столітті н.е., коли економіка Римської імперії (і всіх інших імперій) була частково рабовласницькою. І ніякої іншої економіки не існувало в розвинених країнах того часу.

В принципі, можна оголосити всю політичну та економічну історію до 1948 року суцільною ганьбою, що підлягає забуттю. Тоді вийде (конкретно для Британії), що викреслені всі: імператори Адріан, Костянтин I, Костянтин III, король Артур заодно з Мерліном і лицарями Круглого Столу, святий Патрік, король Альфред Великий і далі по сторіччях. Викреслять Вільгельма Завойовника і всіх Плантагенетів, також Велику Хартію Вольностей разом з епосом того часу (Річард Левове Серце, Робін Гуд та інші персони). Вилітають Генріх VIII, засновник англіканства, і всі Тюдори, далі Стюарти та Кромвель, потім уся Веттінська (Віндзорська) династія від Вільгельма I Оранського і до нині чинної королеви Єлизавети II (оскільки її політична кар'єра почалася в 1936-му, тобто до 1948-го).

13.06.2020 Борис Джонсон назвав абсурдним і ганебним знесення історичних пам'ятників у Великобританії. Напередодні нових протестів проти расизму влада Великобританії встановили захисну обшивку навколо пам'ятника Черчиллю. Британський прем'єр заявив, що протести були взяті під контроль екстремістами.

Борис Джонсон не відрізняється розумом і талантом, але йому вистачило мізків зрозуміти це, і вистачило сили волі вимовити це вголос. Оксфордським професорами не вистачило ні того, ні іншого.

Жителів розвинених країн нині активно привчають до принципів:

  • Вірую, бо абсурдно,
  • цілком достовірно, бо безглуздо,
  • безсумнівно, бо неможливо.

Це принципи віри, приписувані Тертуліану – іудохристиянському теологу II століття.

Не важливо, у що вірити – важливо як вірити.

Безглуздо. Абсурдно. Ірраціонально.

Центральні соціально-політичні доктрини «європейської цивілізації» після 1980-го засновані саме на цьому.

Наші інтереси: 

Стежимо за розпадом індустріальної системи освіти. Світ перевернувся з ніг на голову і потрібно бити на сполох, щоб врозумити людей не вестися на ліберастичну маячню. Рух BLM є руйнівним і претендує на те, щоб ми тепер жили за їхніми сатанинськими правилами. BLM – це марксизм у найогиднішій модифікації, а марксизм – це сатанізм.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Щербина.

А в іншому коледжі Оксфорда - Магдален (Magdalen College) - студентська рада вирішила прибрати портрет королеви із спільного залу (те, що у нас називалось "актовим залом"). Тому що "королівська сім'я представляє недавню колоніальну історію" ("represents recent colonial history.") Там взагалі купа ідіотських "ініціатив".

Творю, отже існую.

Зображення користувача Валерій Швець.

Сучасне західне суспільство є хворим. Ця хвороба загострилась після завершення Другої світової війни.
Сучасне східне суспільство взагалі можна винести за дужки розумного.
От ми і живемо мі Сходом і Заходом.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Це вже не індустріальна система освіти, а ультраіндустріальна (тобто, пекельна) система форматування мізків. А, повністю індустріальна система освіти була лише до 1948 року.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!