Зображення користувача Ія Подолянка.
Ія Подолянка

Особливого піднесення надало мені колективне читання енергосот на зборах акціонерів

Кожна людина хоче жити в державі, в якій захищені права людей  і є можливості для самореалізації. В якому будинку людина найкраще почувається? В тому, який сама збудувала. Так само народу комфортно в  державі, яку він сам заснує за своїми правилами. 

150628_symvolika.jpg

Презентація великого герба Вільної Арійської Республіки Україна
Презентація великого герба Вільної Арійської Республіки Україна

Український народ близько 4 століть не мав своєї держави. Будувати свою закликав Шевченко, Франко, Леся Українка, Міхновський, Донцов, Ліна Костенко, Б.Олійник.  

Прокидається народ наш. І я з ним.Я шукала політсили, яка б залучила народ до створення нової держави.  Пошук привів мене на НО. Прочитавши книгу Ігора Каганця "Арійський стандарт" уважно і скрупульозно, я зрозуміла, що знайшла те, що треба.

Мені дуже подобається користуватись цим сайтом, адже Спільноту НО утворюють талановиті, доброзичливі, шляхетні  люди патріоти.

Які цікаві передачі на ТБ-7 проводить Ігор Каганець, Віктор Макаренко та інші гравці!

Допомагають мені в саморозвитку статті на різноманітну тематику І.Каганця, А.Висоти, С.Михайліва, Д.Велесового, Б.Дуба, З.Небокрай та багатьох інших гравців.

Коли прочитала оголошення-запрошення на збори акціонерів НО, то дуже зраділа, що познайомлюся з цими прекрасними людьми. Зустріч була приємною, РАдісною (інакше не мого бути). Організатор зборів І.Каганець нікого не обділив увагою, кожен висловив свої думки, зауваження, пропозиції.

З цікавістю слухали розповідь Володимира Мороза про роботу над великим гербом майбутньої держави. І.Каганець запропонував варіант славня і назву нової держави - Вільна Арійська Республіка.

Особливого піднесення надало мені колективне читання енергосот. Це ж ми з подачі І.Каганця почали творити церкву Івана. Ми посіяли зерно. Це мене надихає. Я щаслива.

Хай буде!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Вiктор Нокiд.

Прапор, назва держави, Славень - це все добре.

А якi РЕАЛЬНI проекти обговорювалися?

Фiлатовича як я зрозумiв там не було.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

РЕАЛЬНІ проекти обговорювались. А ви от готові РЕАЛЬНО стати волонтером, щоб долучитись до якогось з них?

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Анатолій Висота.

Вітаю, Ганно, з першою публікацією на НО! Врахуймо, що Ганна добиралася на Збори аж із Чернівеччини. Маєш від мене 5 галів.

Зображення користувача Ія Подолянка.

Любі арійці щиро вдячна за підтримку енергією.