Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 18
  • Переглядів: 20

Основні різновиди вінілової підлоги

Вінілова підлога стає дедалі популярнішим варіантом у будинках будь якої країни. Немає нічого дивовижного в тому, що Україна одна з перших почала активно розвивати ринок збуту саме цього будівельного матеріалу. 

До того ж, ціна вінілової підлоги https://albero.com.ua/ru/products/vinilova_pidloga_72 значно нижче найближчих аналогів, таких, як натуральне дерево. Є декілька важливих переваг, якими вирізняється вінілова підлога:

  • Приємна ціна;
  • Гарний захист від вологи;
  • Чудовий зовнішній вигляд. 

Але щоб обрати якомога кращий варіант вінілової підлоги, рекомендується звернути уваги на основні різновиди цього матеріалу.  Він ідеально підходить для сімей з енергійними дітьми та милими домашніми тваринами, вінілова підлога – це тип еластичної підлоги, яка поєднує міцність і функціональність з оригінальним дизайном і стилем.

Три головні типи вінілових підлог

Існує три основних типи вінілових підлог: 

  • Розкішна вінілова плита;
  • Розкішна вінілова дошка;
  • Листовий вініл. 

Потрібно знати якомога більше інформації стосовно кожного актуального типу вінілової підлоги, аби підібрати найкращий варіант для конкретного будинку, залежно від таких факторів, як вподобання по стилю, принцип монтажу та вартість. Якщо потрібно створити враження кам’яної або дерев’яної підлоги, то якраз вініл стане найкращим варіантом. Потрібно ознайомитися з основними типами вінілу та їх властивостями. Це допоможе обрати найкращий матеріал швидко та без особливих обмежень. 

Розкішна вінілова плита

Розкішні вінілові дошки (LVP) — це довгі вузькі дошки з вінілу, створені для створення враження про найпопулярніших стилі дерев’яних підлог. Ці дошки товщі та жорсткіші, ніж листовий вініл, що робить їх більш міцними та стійкими до можливих подряпин. Більшість розкішних вінілових дощок складаються з товстого ПВХ із дизайнерським шаром, який надає дошкам автентичного вигляду твердої деревини. Цікавою деталлю є те, що дизайн вінілової дошки дозволяє створити вироби різного кольору та текстури. 

Наразі, можна виділити декілька кольорів та текстур, які залишаються в тренді. Це може бути світле дерево, сіре дерево, побілка. Спеціальне захисне покриття дозволяє легко впоратись з можливим утворенням подряпин, плямами, тріщинами, тощо. Дуже популярний варіант для купівлі, який зустрічається в сучасних домах частіше за все. 

Розкішна вінілова дошка

Розкішна вінілова плитка (LVT) дуже схожа на плиту, але вона розроблена так, щоб імітувати інші варіанти реальних матеріалів – камінь, порцеляну або керамічну плитку. Шар вінілу – товстий, що робить його дуже стійким перед зовнішніми факторами впливу, ніж листовий вініл, а дизайнерський шар має малюнки та текстури натурального каменю, що забезпечує неймовірно реалістичне зображення. Величезною перевагою перед традиційною плиткою є простота монтажу. Розкішна вінілова плитка не вимагає заливки, що допомагає скоротити витрати на встановлення. В більшості випадків, встановити таку підлогу можна самостійно. Також, як варіант, можна покласти вінілову дошку поверх наявного підлогового покриття, тож немає потреби заздалегідь зривати старе підлогове покриття.

Листовий вініл

Листовий вініл потроху відходить у минуле. Він був популярний протягом довгого періоду часу, завдяки унікальним водонепроникним властивостям. Проте, сучасні технології вже давно дозволили покращити листовий вініл, зробивши його значно кращим на вигляд. Такий різновид матеріалу, на жаль треба не просто купити. Він потребує рівну основу підлоги, що не дає так просто монтувати його, як це можливо у випадку з вініловою плиткою чи дошкою. До того ж, такий матеріал є м’яким, що також є не дуже гарним показником в сучасних умовах. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи