Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Організаційний прорив: Ігор Каганець і Володимир Щербина

Футуролог Ігор Каганець і волонтер Володимир Щербина говорили про відроджену українську націю, нову систему організації суспільства, біосоціальні пропорції, нейромережі, "число Данбара" та інші цікаві речі.

sam_4441.jpg

Ігор Каганець і Володимир Щербина

 

Футурологія у вареничній :) Дивимось, голосуємо, коментуємо, аргументуємо!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Віктор Макаренко щоразу дивує творчими знахідками! Цього разу він використав фотоапарат і розбавив відео фотосесією. Це було влітку, а взимку він уже показав чудеса змістовного відеомонтажу і дизайну. Нещодавно придбали непогану систему освітлення. Що далі покаже Віктор - страшно подумати...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Найбільше сподобалось: "страшно подумати..." :)

Зображення користувача Миро Продум.

Володимир Щербина дуже глибоко мислить. Завдяки великій ерудиції і науковій культурі з ним корисно поспілкуватися на будь-яку тему. Радник з великої літери. Якщо про щось пише, то спочатку занурюється в тему, а потім висловлюється як фахівець.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Гарно написав, повністю згоден!

Зображення користувача Миро Продум.

Приємно, що рейтинг оновлюється без перезавантаження сторінки. Тому можна просто дивитися і по ходу галити та коментувати.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вадим Кононенко.

Так, а також, цей механізм - основа технології для витримування сайтом великої кількості відвідувачів. Ще б зробити динамічне підтягування коментарів та результатів голосування сторонніми людьми.. але це вже на майбутнє. :)

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Працює, причому правильно - сам собі галів кинути не зміг!

Зображення користувача Лідія Буцька.

Я сама вже четвертий рік в волонтерському русі, а до того ми робили окремі волонтерські акіції ще 1997 року - від народження нашої громадської організації "Екологія та здоровья". Справді розповсюджується інформація про те, шо волонтери всівх дістали, що рух вже вмирає і нікому не потрібний, плюс ота величезна кількість бюрократичних барьерів заважає вільно рухатись - адже ти стаєш гвинтиком системи

Хай Україна над світом зійде!

Зображення користувача Ія Подолянка.

А ще в Віктора виявився талант телеведучого(випадково як він висловився) Як ведучий Віктор мені страшенно подобається.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Знову не зміг проголосувати - вже за цю публікацію. Підкажіть, хто знає, як ви це робите?

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Все як завжди, друже Анатолію. Тисни на + і вперед!

Хай Буде!

Зображення користувача Альберт Саїн.

І що невже Ігор та Володимир на протязі усього свого знайомства відчувають між собою у відносинах саме ось це https://www.ar25.org/node/25928 ?
Так само як і Віктор по відношенню до Володимира?

Невже кожен хто особисто знає Ігора, Віктора та Володимира запевнять у тому що усі ці троє панів є ідентичними між собою у характерах та поведінці???
Невже ніхто навіть по відеозаписам не бачить, та не чує як Ігор та Віктор мають майже однаковий тон спілкування у той час як у Віктора явно тон голоса відрізняється від їхнього...

Наприклад коли я особисто спілкувався з усіма трьома цими панами) то я ідеально бачив свою подібність у характері з Ігорем та Віктором) чого б не сказав про Володимира)))

Для тих хто нічого не розуміє про що саме я веду мову, то я вам підкажу про соціоніку, а якщо ще конкретніше то про інтертипні взаємовідносини..
До речі кому цікаво то можу надати посилання на свій тон голоса=))

Зображення користувача Ія Подолянка.

"Подія,дія"Я б ще назвала -діалоги Ах ці прекрасні діалоги .Вони детально скурпульозно розкривають суть "монологу" закріплюють основне із "монологу(статті) і вчать нас так само працювати ззнашимиродичами друзями знайомими і незнайомими,Ці діалоги -театральне дійство.На якому сайті ще таке є? Хай розвивається ,вдосконалюється процвітає НО-ПРЕКРАСНИЙ КОВЧЕГ! А Макаренко володіє магічним голосом.