Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
ДЗен ДЗелень
  • Відвідувань: 7
  • Переглядів: 8

Орден Дракона

Світ:

Засновниками Ордену Дракона є легендарний сербський герой Милош Обилич та князь Сербії Лазар Хребелянович.

orden_drakona.png

Медальйон Ордену Дракона

Метою ордену, що складався з 12 лицарів, було зниищення турецького султана. Відзнаками ордену був дракон зображений на шоломі та сонце з дванадцятьма променями на щиті. У 1389 році відбулась вирішальна битва між турецькими і сербськими військами. Хоча Обиличу вдалось проникнути в табір супротивника і завдати смертельного удару турецькому султанові, загинув також сербський князь Лазар, а Милоша Обилича пізніше стратили. Живим залишився тільки один лицар ордену - Стефан Лазаревич, син покійного князя.

У 1408 році угорський король Сигізмунд (котрий пізніше став імператором Священної Римської Імперії) вирішив відновити цей орден. Згідно статуту Стефан Лазаревич числився першим серед 22 засновників відновленого Ордену Дракона. У різних час до почесного ордену входили також волоський князь Влад ІІ (батько славнозвісного князя Дракули), великий князь Литовський, Руський та Жемайтійський Вітовт, польський король Владислав ІІ Ягайло, австрійський герцог Ернст з родини Габсбургів, англійський король Генрі V.

Категорія:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи