Важливість: 
1
Олійні картини Юрія Олійника

Картини Юрія Олійника - це замилування природою. Тієї, що ми не помічаємо у високотехнологічних містах. Тієї, якої подекуди вже не існує, але існувала колись, а отже може відродитись знову. Його картини можуть стати точкою входу до стану природності, близькості до природи. Хоча б уявної. Але те, що є  в уяві, може одного разу проявитись і стати видимим.

budynok.jpg

Будинок за муром

Коли дивлюсь на його картину "Потік", то одразу згадується стан сильної сфокусованості і зосередженості на свої діяльності, який веде до успіху. Вода потоку поступово але впевнено долає усі перешкоди на шляху до єдності з цілим, який ми ще називаємо океаном. Так само людина поступово і наполегливо може пройти усі випробування на шляху єдності з природою.

 

Бурулька - це та вода, котра узимку спинилась відпочити на хвилинку. 

Будинок на погорбі, що видно за стіною - це як прагнення мети, яку можна досягти ще за життя.

Млин - це інший аналог веретена долі. Символічно, що на цьому малюнку небо дуже високе, а оберт колеса в млині - це тільки мить в масштабах Космоса.

А ось і сама доля-берегиня, котра творить линву подій для нової сім'ї, котра тільки має створитись. Тому силуети чоловіка, жінки і дитини дуже невиразні в контраст дуже чітко промальованої долі. Ще невідомо, хто ввійде до новоствореної сім'ї. Може це будете ви?

 

Наші інтереси: 

Підтримуємо вітчизняних митців

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка