Зображення користувача Отто Монар.
Отто Монар

Обирай президента за вагою та розміром

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ще один нестандартний критерій вибору серед кандидатів в президенти. Обирай струнких, молодих, енергійних, здорових, тверезо і самостійно мислячих! Тільки вони здатні створити нову систему!

Всі достатньо дорослі чоловіки, які перейшли 40-50 річний рубіж, а дехто і після 30 років заводять такий собі «пивний животик». Більшість людей вважає це нормою, навіть ознакою чоловічої зрілості, солідності. Пропоную поглянути на це явище ширше, трохи під іншим кутом зору.

Отже, десь років в 15-8 молодий організм перестає рости, тобто кістки сформовані і на них наростають м'язи відповідно до навантаження на них. В 20-22 роки ми маємо отримати молодого хлопця, м'язистого, піджарого, зі спортивною статурою, вагою 55-70 кілограм, в залежності від зросту та ваги кісток. З роками в середній частині тіло “розбухає”, вага поступово збільшується і десь років в 50 стає 80-90 кг. Особливо “талановиті” набирають і 120 і навіть 140.

Подейкують, що якийсь кандидат в президенти має 140 кг живої ваги. З чого він набрав додаткові 70 кілограмів? Може він “качок” і наростив собі м'язи в тренажерному залі? Ні, не чули про таке. І справа не в генетиці, як дехто скаже, молодими всі були стрункими. Тоді то скоріш за все їжа, яку спожив хлопець, і яка якимось чином в ньому застрягла у вигляді жирових мас. І не тільки. Споживання надмірної їжі і алкоголю призводить до створення середовища в кишечнику, сприятливому до розмноження паразитів. Паразити, які отримали гарне середовище, активно розмножуються і людина на очах “добрішає” — набирає не один десяток “корисної” ваги. Ви маєте сумніви? Не вірите моїм словам? Тоді знайдіть чесного патологоанатома і спитайте, що він бачить в середині тих “животиків” і відповідь вас шокує — це 10-20 а в декого і більше кілограмів паразитів. Та ще й стільки ж калових мас, які “прикипіли” до кишківника. До чого я пишу такі неприємні речі? А подумайте, куди ходять в туалет ті всі паразити. Здогадались? Може підказати? В тіло людини! Так, продукти життєдіяльності попадають в кров людини, отруюють все її тіло і особливо мозок. Тобто всі ті 140 кг. — це лише “ферма” для паразитів, які є справжніми господарями тіла і мають безпосередній вплив на хід думок “хазяїна”.

Можливо я занадто драматизую, але знайдіть тверезо мисячого медика (це непросто) або не агресивного сироїда і спитайте в них про живу та мертву їжу, про паразитів, почуєте багато цікаво і корисного.

Тепер погляньте на кандидатів в президенти, оцініть їх розміри, і зробіть висновок, хто не знає міри в їжі, хто носить в собі не один кілограм, а то й не один десяток кілограмів паразитів і подумайте, чи зможе він самостійно думати, приймати конструктивні, а не паразитичні рішення. Чи здатен на це “кандидат-велетень”? Моя думка — ні.

Обирай струнких, молодих, енергійних, здорових, тверезо і самостійно мислячих! Тільки вони здатні створити нову систему!

Наші інтереси: 

Вчимося обирати кращих. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Щодо паразитів - слушна думка. Я десь читав (чи бачив) про одного паразита мурахів, який у певний період свого розвитку примушує мурах вилазити вгору на стебла рослин, щоб корова чи якась інша тварина зїли мураху і цикл розвитку паразита продовжився уже у тілах цих тварин.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Анатолій Висота.

Гарна і переконлива стаття. А як позбавитися цих паразитів у тілі людини? Колись в дитинстві мене годували ЦВІНТЕРЕВИМ НАСІННЯМ. Що це таке? Й досі не знаю. Але дуже дієве! [code]тверезо мисячого медика/code]

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Анатолій Висота каже:
Колись в дитинстві мене годували ЦВІНТЕРЕВИМ НАСІННЯМ. ... дуже дієве!

Певно, Ви добре його пам'ятаєте! На що схоже було те насіння, пане Анатолію?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

То хоч хтось знає що-небуть про ЦВІНТЕРЕВЕ НАСІННЯ? Може Доктор Смалець?

Зображення користувача Ігор Вергелес.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Знайшов таку інформацію, може це воно:
1)"насіння любистку приймали від глистів, тільки дуже обережно. На Україні, в деяких селах любисток ще називають цвінтареве зілля, а цвінтар це кладовище."
2)"на Західній Україні його називаю Мага"
Спеціально для Вас підготував статтю Любисток городній і на додачу добірка пісень про любисток.
РаДіймо!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

От і розкрилося! Дякую, Світлодаре і особливо вам, пане Арсене. З дитинства знаю, що жування ЦВІНТЕРЕВОГО НАСІННЯ (насіння ЛЮБИСТКУ) знищує глистів! Приємно вражений вашим, пане Арсене, персональним подарунком. Щиро дякую!

Зображення користувача Отто Монар.

для Анатолія стосовно паразитів.
Народний рецепт:

  • Звіробій 1 частина
  • Ромашка 1 частина
  • Кропива 1 частина
  • Полин 1 частина

1 ст. ложка суміші на 1 склянку окропу, настоювати 1 годину
Пити по 100 гр за 1 годину до їжі 3 рази на день протягом 7-10 днів

Але це рецепт для певного типу паразитів. Їх декілька типів, для кожного різні ліки, для деяких навіть немає ліків - тільки смерть носія. Але не переймайтесь, яєць паразитів навколо нас повно, вони опиняються в нашому організмі щодня, і якщо не знаходять сприятливих умов для розвитку - гинуть. Тому найкращий засіб боротьби з паразитами - очистити внутрішнє середовищие організму і підтримувати його. А це довга історія і залежить вона від поточного стану вашого організму, від вашого харчування. Пораджу періодично поститись - відмовлятись від певних продуктів, або ж повністю від їжі, включаючи воду - на ваш вибір. Але обережно, не силуйте свій молодий ростучий організм!

Зображення користувача Явсе Світ.

Не можу проголосувати за статтю,яка буде актуальною і на наступних виборах і ще мабуть довше...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Вже працює.

Явсе Світ каже:
Не можу проголосувати за статтю,яка буде актуальною і на наступних виборах і ще мабуть довше...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Майя Українська.

Агресивні сироїди...? Цитата: "Можливо я занадто драматизую, але знайдіть тверезо мисячого медика (це непросто) або не агресивного сироїда і спитайте в них про живу та мертву їжу, про паразитів, почуєте багато цікаво і корисного."
А що до гарбузового насіння? Висівки гарбузові очищають. Олія лікує, бо є будівельним матеріалом для порушених структур тіла.
Може, тому і гарбуз у пошані був...?

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!