Важливість: 
3

Спецтема:

Обирай президента за вагою та розміром

Ще один нестандартний критерій вибору серед кандидатів в президенти. Обирай струнких, молодих, енергійних, здорових, тверезо і самостійно мислячих! Тільки вони здатні створити нову систему!

Всі достатньо дорослі чоловіки, які перейшли 40-50 річний рубіж, а дехто і після 30 років заводять такий собі «пивний животик». Більшість людей вважає це нормою, навіть ознакою чоловічої зрілості, солідності. Пропоную поглянути на це явище ширше, трохи під іншим кутом зору.

Отже, десь років в 15-8 молодий організм перестає рости, тобто кістки сформовані і на них наростають м'язи відповідно до навантаження на них. В 20-22 роки ми маємо отримати молодого хлопця, м'язистого, піджарого, зі спортивною статурою, вагою 55-70 кілограм, в залежності від зросту та ваги кісток. З роками в середній частині тіло “розбухає”, вага поступово збільшується і десь років в 50 стає 80-90 кг. Особливо “талановиті” набирають і 120 і навіть 140.

Подейкують, що якийсь кандидат в президенти має 140 кг живої ваги. З чого він набрав додаткові 70 кілограмів? Може він “качок” і наростив собі м'язи в тренажерному залі? Ні, не чули про таке. І справа не в генетиці, як дехто скаже, молодими всі були стрункими. Тоді то скоріш за все їжа, яку спожив хлопець, і яка якимось чином в ньому застрягла у вигляді жирових мас. І не тільки. Споживання надмірної їжі і алкоголю призводить до створення середовища в кишечнику, сприятливому до розмноження паразитів. Паразити, які отримали гарне середовище, активно розмножуються і людина на очах “добрішає” — набирає не один десяток “корисної” ваги. Ви маєте сумніви? Не вірите моїм словам? Тоді знайдіть чесного патологоанатома і спитайте, що він бачить в середині тих “животиків” і відповідь вас шокує — це 10-20 а в декого і більше кілограмів паразитів. Та ще й стільки ж калових мас, які “прикипіли” до кишківника. До чого я пишу такі неприємні речі? А подумайте, куди ходять в туалет ті всі паразити. Здогадались? Може підказати? В тіло людини! Так, продукти життєдіяльності попадають в кров людини, отруюють все її тіло і особливо мозок. Тобто всі ті 140 кг. — це лише “ферма” для паразитів, які є справжніми господарями тіла і мають безпосередній вплив на хід думок “хазяїна”.

Можливо я занадто драматизую, але знайдіть тверезо мисячого медика (це непросто) або не агресивного сироїда і спитайте в них про живу та мертву їжу, про паразитів, почуєте багато цікаво і корисного.

Тепер погляньте на кандидатів в президенти, оцініть їх розміри, і зробіть висновок, хто не знає міри в їжі, хто носить в собі не один кілограм, а то й не один десяток кілограмів паразитів і подумайте, чи зможе він самостійно думати, приймати конструктивні, а не паразитичні рішення. Чи здатен на це “кандидат-велетень”? Моя думка — ні.

Обирай струнких, молодих, енергійних, здорових, тверезо і самостійно мислячих! Тільки вони здатні створити нову систему!

Наші інтереси: 

Вчимося обирати кращих. 

Гравець: 
Отто Монар
 
Форум Підтримати сайт Довідка