Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 52
  • Переглядів: 55

Новий очільник британського оборонного відомства заявив, що новий лейбористський уряд продовжить підтримку України – The Washington Times (США)

Категорія:

Новопризначений очільник Британського оборонного відомства заявив, що військова підтримка України не зменшиться після нещодавніх парламентських виборів, на яких лівоцентристська Лейбористська партія повернулася до влади після майже 15-річного перебування в опозиції.

24070902.jpg

Кейр Стармер (праворуч) і Джон Гілі
Лідер Лейбористської партії Великої Британії Кейр Стармер (праворуч) і міністр оборони Великої Британії Джон Гілі. Фото: Stefan Rousseau/PA via AP

У неділю міністр оборони Великої Британії Джон Гілі (John Healey; 1960 р.н.) зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським під час візиту до Одеси, менш ніж через 48 годин після його призначення. Він оголосив, що уряд нового прем'єр-міністра Кейра Стармера посилить підтримку України, негайно надавши більше артилерії, чверть мільйона артилерійських снарядів і майже 100 високоточних наземних ударних ракет Brimstone, пише The Washington Times.

"Наше зобов'язання підтримувати український народ є абсолютним, так само як і наша рішучість протистояти російській агресії та переслідувати Путіна за його воєнні злочини", – сказав пан Гілі у своїй заяві. – "Уряд непохитний у своєму зобов'язанні продовжувати надавати військову допомогу і стоятиме пліч-о-пліч з нашими українськими друзями стільки, скільки буде потрібно".

Пан Гілі доручив британським оборонним чиновникам прискорити надання Україні пакету військової допомоги, оголошеного у квітні попереднім консервативним урядом. За словами британських урядовців, Київ отримає 400 транспортних засобів, 1600 ударних ракет і ракет ППО, 4 мільйони боєприпасів і 60 катерів, у тому числі морських рейдових суден.
 
"Нещодавній підсумок у 500 тисяч вбитих і поранених росіян є нагадуванням про те, наскільки погано ця війна йде для Росії. За останній рік, з британською допомогою, Україна витіснила російський флот з Криму і знову відкрила Чорне море для експорту", – заявив у неділю адмірал Тоні Радакін, начальник штабу оборони Великої Британії. – "Битва на суші набагато складніша, але майбутнє України як суверенної держави не викликає сумнівів".

Наші інтереси: 

Велика Британія, на відміну від США, є надійним союзником України при будь-якому уряді.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи