Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Новий AUDI Q8: розкіш, доступна кожному

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Елегантні лінії, експресивний дизайн, новітні технології управління – все це поєднано в неймовірному Audi Q8. Нова лінійка від світового виробника, легко та впевнено долає будь-які перепони незважаючи на стан покриття, а динаміка повного приводу – дарує власнику неймовірні емоції від кожної подорожі.

Лідер Q-сімейства

Audi Q8 – взірець високотехнологічного продукту, в якому поєднані всі передові технології та інтелектуальні системи компанії. Елегантно спадаючі лінії даху, надають Audi Q8 вишуканості та спортивного вигляду. Здатність колісних арок до розміщення коліс великого діаметру, срияють неймовірним ходовим характеристикам на пересічній місцевості, а дорожній просвіт до 254 мм дозволить легко пересуватися там, де цього не зможуть зробити інші авто. Повнокероване шасі підвищує рухливість і дає можливість використовувати рульове управління в різних режимах. Переваги цієї особливості зможуть відчути власники Audi Q8 при переналаштуваннях та паркуванні.

Представлена новинка із Q-сімейства, дозволить купити новий Audi Q8 за кращою ціною і у найкращому виконанні. Інтер’єр салону виконаний в преміальному благородному дизайні, а ширина Audi Q8 в 2 метри – надає просторової розкоші. За бажанням, Audi Q8, комплектується:

  • індивідуальними конурованими сидіннями з функцією вентиляції та масажу;
  • 4-зональний клімат-контроль;
  • пакет якості повітря (Air Quality Paket).

Audi Q8 – ідеальний варіант для великої родини, адже зможе розмістити в собі не тільки всіх пасажирів, але і велику кількість багажу. Складна спинка заднього дивану, дозволить розширити багажний відсік до 1755 літрів простору.

Інтелектуальні системи – найкращий помічник для водія при керуванні

Базове виконання Audi Q8 з оснащеною інфотейнмент-системою, дозволить виконувати більшість функцій за допомогою голосового управління і не відволікатися від процесу керування автомобілем. Ця система включає в себе:

  • модуль передачі даних Audi connect стандарту LTE Advanced;
  • точку доступу Wi-Fi (WLAN-Hotspot);
  • управління навігацією за допомогою дисплеїв (MMI touch response Audi Q8);
  • управління смартфоном за допомогою Audi phone box.

Audi Q8. Крок до мрії

Суміш з передових технологій, новітні системи управління, неперевершений дизайн та технічні можливості – саме ті переваги, які допоможуть зупинити свій погляд саме на лідера з Q-сімейства від відомого виробника.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини