Зображення користувача Еней Харалужний.
Еней Харалужний

Нове дихання радіопередачі "Від пращурів до нащадків!"

Керівництво Українського Національного радіо, і зокрема радіо «Культура» припинило транслювати передачу "Від пращурів до нащадків". Це стало приводом для виходу на вищий рівень і розширення аудиторії.  Відтепер передачі "Від пращурів до нащадків" розміщуватимуться на сайті Народний Оглядач - спочатку в запису, а згодом - наживо! 

ШАНОВНІ РАДІОСЛУХАЧІ!

Керівництво Українського Національного радіо, і зокрема радіо «Культура» припинило транслювати передачу "Від пращурів до нащадків". Впродовж трьох років щосуботи в студію приходили поважні гості, що ділилися з нами цікавою і корисною інформацією. Тематика і відомості, що звучали в передачі, неабияк дратували людей, що бояться власного народу, жахаються навіть можливості пробудження самосвідомості нації.

        Закриття передачі не стало несподіванкою, однак за підтримки моїх друзів, однодумців, справжніх патріотів України вирішено продовжувати випуск передач в інтернетному варіанті. Тим більше, що повне зібрання передач "Від пращурів до нащадків" майже два роки розміщується на сайті в інтернеті.  

Окрім сайту: Предок, передачі "Від пращурів до нащадків" розміщуватимуться тепер і на сайті Народний Оглядач. Тут же будуть виставлятися анонси передач. Ми матимемо можливість задавати питання (в коментарях до анонсу)  гостю наступної передачі. 

Передача буде виходити один раз на тиждень, найімовірніше – щопонеділка о 18 годині, і триватиме не менше однієї години . У цей час можна телефонувати за номером (044) 222 96 33, і ставити запитання в прямому ефірі.

Буду щиро вдячний за поради і пропозиції слухачів, щодо технічного облаштування радіостудії і випуску передач "Від пращурів до нащадків".

                                                                                                                                                                     Віталій ОПАНАЩУК

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Чудово!
По-перше: "Від пращурів до нащадків" розміщуватимуться тепер і на сайті Народний Оглядач."
По-друге: "...матимемо можливість задавати питання (в коментарях до анонсу) гостю наступної передачі."

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Хороша передача!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Hangouts On Air
Передачу можна буде розміщувати на офіційному каналі Народного Оглядача в Ютуб, в спеціально для цього відведеному списку. Дуже зручно, сучасно, просто.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Арсен Дубовик.

!Думаю, програму "Від пращурів до нащадків" можна було б на такий "телеканал"!
Агов! Пане Віталіє Опанащук! Хороша нагода перетворитися з "радіопередачі" (через "тимчасову пристань" на НО) у (!)телеканал

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Олег Подорожній.

Передача "Від пращурів до нащадків" заслуговує на найвищу оцінку, в цій передачі підіймаються дуже важливі питання і висітлюється новітня інформація про Україну дуже важливо зберегти цю передачу

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!