Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

"Нова нормальність" почалася раніше, ніж ми думали. Туреччина не впустить без негативного тесту на ковід

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Турецька влада зробила обов'язковим для всіх, хто прилітає в країну літаком, починаючи з 28 грудня, наявність довідки про негативний тест на коронавірус. Хто прибуває до Туреччини повітряним і наземним транспортом, – з 30 грудня.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа, повідомляє the page.

«Кожен пасажир, що прибуває в нашу країну повітряним транспортом з 28 грудня, повітряним і наземним транспортом, починаючи з 30 грудня, буде зобов'язаним надати негативний результат PCR тесту, який був проведений протягом останніх 72 годин. В іншому випадку їм не дозволять в'їзд в країну», — повідомив міністр.

Це не перша і, очевидно, не остання країна, яка буде посилювати перетин кордонів і вимагатиме негативний тест на COVID-19. З початку грудня багато країн ввели нові правила в'їзду іноземців на свої території. Крім негативного тесту, в деяких державах потрібно ще і QR-код або голограму, що підтверджують дійсність цього тесту. У список таких країн входять, зокрема, Єгипет, Домінікана, Гватемала.

Одним з варіантів контролю може стати так званий «ковідний паспорт» (це буде документ, що засвідчує наявність вакцинації проти коронавірусів).

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми у пасці матриці, яка диктуватиме нам свої нові правила.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.

пасці

Я не меч, я тримаю меч.