Нотатки подій під час читання ЖС

Як дивно все складається, адже наука Діанетика стоїть дуже близько, просто поряд з Живим Словом. Свідчить про підняття інтелекту людини і збільшення життєвого потенціалу. В книзі поданий механізм відновлення банку аналітичного мозку людини, терапія. Проста терапія, досить прикласти зусилля.

Випадок 1. Зустрілась з одним знайомим буддистом, і ми пішли вечеряти. Я принесла роздруковані енергосоти, щоб  прочитав, оскільки  дуже зацікавився.  Він переглянув аркуші і поклав їх поряд на столі, притуливши до вази. Ми вечеряли і з натхненням розмовляли про Всесвіт. Через годину-півтори встали і пішли. По дорозі я повернула голову і глянула на стіл, згадавши про аркуші. На столі їх не було. Запитую в мого знайомого, чи забрав він аркуші. Він говорить, що не брав і, коли ми вставали з-за столу, то на столі їх не було, бо він, за звичкою, дивився на стіл, щоби нічого не забути.

Ми вернулись до столу шукати, який був ще неприбраний, але аркушів на ньому не було, під столом також не було. Запитали в офіціантів, чи хтось взяв - і ніхто не брав. Пішли до смітника дивитися і там не було. Глянули на відвідувачів, які сиділи недалеко, але вони не могли взяти через відстань. Ось така фантастична подія. Я пішла додому і принесла інші аркуші. Йдучи, згадала, що вже чула подібну подію про музичну дискету, яка стала невидимою, а на другий день лежала на своєму місці.

Випадок 2. Один мій знайомий розказав, щО з ним стало діятися. Ми інколи бачились, і я йому розказувала про нову епоху і зміни людей. Ця людина повністю не сприймала мої розповіді, не погоджувалася з ефірним світом і дією слова на матерію. Знайомий казав, що він практик, а все інше його не стосується, хоч ввічливо слухав мене. А релігійна  тема для нього глибоко неприємна і краще  про неї не говорити.

Якось він розгублено розповів мені, що в нього помінялись відчуття. Раніше він проводив вільний час, граючи з друзями в карти, любив зустрічі зі знайомими та просто поговорити. Тепер на нього напала нудьга від того, що раніше йому подобалось. Прийшло відчуття даремно траченого часу, не бачить ніякої суті в таких зустрічах і розмовах ні про що. Почав читати книги і спішить щось знати, почало подобатись те, що раніше вважав нудним. Щось таке з ним робиться, що не знає як це назвати, повне перевертання смаку життя і потяг до книг.

Випадок 3. Зустрічаю туриста-мотоцикліста, який на мотоциклі об"їздив Європу. Активний, худорлявий, років 45, фізично дуже швидкий в рухах і позитивно-усміхнений. В минулому професійно займався трьома видами боротьби: бокс, кун-фу і ще, як Брюс Лі( не знаю назви). Сказав, що він француз, потім виявилось, що зі Словакії, але давно там не живе і трохи знає російську. В нас були 3 спільних слова: папір, згідно і ще якесь. Я його запитала, як він почувається в подорожах, бо ночує де випаде і возить з собою все необхідне.

Сказав, що він не їсть м"яса років вісім, що проїхав 15 тисяч км протягом півмісяця , що їде по сім годин без перерви і не відчуває втоми.  Тепер запах смаженого м"яса викликає  в нього неприємні відчуття, майже  до нудоти.  Сказав, що кращого життя, як бути на природі, не уявляє для себе. Все повторював, що це треба відчути і рекомендував попробувати, щоб зрозуміти його. Ще рекомендував прочитати книги В. Мегре "Анастасия, Звенящие кедры".

Сказав, що читав багато духовних книжок і сміявся, що ми зустрілись не випадково, а на духовному рівні. Потім, що в житті мав багато грошей, в 3-х країнах сидів в каталажці за якісь дії, бачив багато всього, але найкраще почувається зараз -  4 місяці їздить по світу і 8 місяців працює. Коли він спить, то одночасно все чує, і коли є злодії, то він їх чує.  В нього є четверо дітей.

Випадок 4 . Збираю всі речі для переїзду з квартири. Находжу книгу "Діанетика" Рона Хаббарда, яка пролежала років вісім непрочитаною. Вона була куплена випадково, бо хотілося чогось розумного, але потім хтось сказав, що це секта, яка миє мозок. І ось несу в смітник, щоб викинути, відкриваю на 213 сторінці, бо шкода стало викидати  нову, гарну і непрочитану книгу. Думала, хоч дізнаюся про що вона пише. Прочитала кілька фраз, що клітина тримає всю інформацію і, що клітина на рівні зародку дитини вже находить багато способів для виживання.

Та й сіла читати цю книгу. Як дивно все робиться, адже  наука Діанетика стоїть дуже близько, просто поряд з Живим Словом. Говорить про підняття інтелекту людини і збільшення життєвого потенціалу. В книзі поданий механізм відновлення банку аналітичного мозку людини, терапія. Проста терапія, досить прикласти зусилля, щоби прочитати цю книгу, як інструкцію в подальшому використанні. Ще тільки до середини дочитала. Сам факт вражає, бо настав час, щоби я її прочитала, зрозуміла, і вона потрапила мені в руки. Всесвіт всякими  шляхами дає підказки людям, різними методами здійснюються відкриття, але суть така ж сама: все про розум, свідомість, життєву силу і  метод відновлення.

Гравець: 
Зоріна Небокрай
 
Форум Підтримати сайт Довідка