Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
601

Нотатки подій під час читання ЖС

Як дивно все складається, адже наука Діанетика стоїть дуже близько, просто поряд з Живим Словом. Свідчить про підняття інтелекту людини і збільшення життєвого потенціалу. В книзі поданий механізм відновлення банку аналітичного мозку людини, терапія. Проста терапія, досить прикласти зусилля.

Випадок 1. Зустрілась з одним знайомим буддистом, і ми пішли вечеряти. Я принесла роздруковані енергосоти, щоб  прочитав, оскільки  дуже зацікавився.  Він переглянув аркуші і поклав їх поряд на столі, притуливши до вази. Ми вечеряли і з натхненням розмовляли про Всесвіт. Через годину-півтори встали і пішли. По дорозі я повернула голову і глянула на стіл, згадавши про аркуші. На столі їх не було. Запитую в мого знайомого, чи забрав він аркуші. Він говорить, що не брав і, коли ми вставали з-за столу, то на столі їх не було, бо він, за звичкою, дивився на стіл, щоби нічого не забути.

Ми вернулись до столу шукати, який був ще неприбраний, але аркушів на ньому не було, під столом також не було. Запитали в офіціантів, чи хтось взяв - і ніхто не брав. Пішли до смітника дивитися і там не було. Глянули на відвідувачів, які сиділи недалеко, але вони не могли взяти через відстань. Ось така фантастична подія. Я пішла додому і принесла інші аркуші. Йдучи, згадала, що вже чула подібну подію про музичну дискету, яка стала невидимою, а на другий день лежала на своєму місці.

Випадок 2. Один мій знайомий розказав, щО з ним стало діятися. Ми інколи бачились, і я йому розказувала про нову епоху і зміни людей. Ця людина повністю не сприймала мої розповіді, не погоджувалася з ефірним світом і дією слова на матерію. Знайомий казав, що він практик, а все інше його не стосується, хоч ввічливо слухав мене. А релігійна  тема для нього глибоко неприємна і краще  про неї не говорити.

Якось він розгублено розповів мені, що в нього помінялись відчуття. Раніше він проводив вільний час, граючи з друзями в карти, любив зустрічі зі знайомими та просто поговорити. Тепер на нього напала нудьга від того, що раніше йому подобалось. Прийшло відчуття даремно траченого часу, не бачить ніякої суті в таких зустрічах і розмовах ні про що. Почав читати книги і спішить щось знати, почало подобатись те, що раніше вважав нудним. Щось таке з ним робиться, що не знає як це назвати, повне перевертання смаку життя і потяг до книг.

Випадок 3. Зустрічаю туриста-мотоцикліста, який на мотоциклі об"їздив Європу. Активний, худорлявий, років 45, фізично дуже швидкий в рухах і позитивно-усміхнений. В минулому професійно займався трьома видами боротьби: бокс, кун-фу і ще, як Брюс Лі( не знаю назви). Сказав, що він француз, потім виявилось, що зі Словакії, але давно там не живе і трохи знає російську. В нас були 3 спільних слова: папір, згідно і ще якесь. Я його запитала, як він почувається в подорожах, бо ночує де випаде і возить з собою все необхідне.

Сказав, що він не їсть м"яса років вісім, що проїхав 15 тисяч км протягом півмісяця , що їде по сім годин без перерви і не відчуває втоми.  Тепер запах смаженого м"яса викликає  в нього неприємні відчуття, майже  до нудоти.  Сказав, що кращого життя, як бути на природі, не уявляє для себе. Все повторював, що це треба відчути і рекомендував попробувати, щоб зрозуміти його. Ще рекомендував прочитати книги В. Мегре "Анастасия, Звенящие кедры".

Сказав, що читав багато духовних книжок і сміявся, що ми зустрілись не випадково, а на духовному рівні. Потім, що в житті мав багато грошей, в 3-х країнах сидів в каталажці за якісь дії, бачив багато всього, але найкраще почувається зараз -  4 місяці їздить по світу і 8 місяців працює. Коли він спить, то одночасно все чує, і коли є злодії, то він їх чує.  В нього є четверо дітей.

Випадок 4 . Збираю всі речі для переїзду з квартири. Находжу книгу "Діанетика" Рона Хаббарда, яка пролежала років вісім непрочитаною. Вона була куплена випадково, бо хотілося чогось розумного, але потім хтось сказав, що це секта, яка миє мозок. І ось несу в смітник, щоб викинути, відкриваю на 213 сторінці, бо шкода стало викидати  нову, гарну і непрочитану книгу. Думала, хоч дізнаюся про що вона пише. Прочитала кілька фраз, що клітина тримає всю інформацію і, що клітина на рівні зародку дитини вже находить багато способів для виживання.

Та й сіла читати цю книгу. Як дивно все робиться, адже  наука Діанетика стоїть дуже близько, просто поряд з Живим Словом. Говорить про підняття інтелекту людини і збільшення життєвого потенціалу. В книзі поданий механізм відновлення банку аналітичного мозку людини, терапія. Проста терапія, досить прикласти зусилля, щоби прочитати цю книгу, як інструкцію в подальшому використанні. Ще тільки до середини дочитала. Сам факт вражає, бо настав час, щоби я її прочитала, зрозуміла, і вона потрапила мені в руки. Всесвіт всякими  шляхами дає підказки людям, різними методами здійснюються відкриття, але суть така ж сама: все про розум, свідомість, життєву силу і  метод відновлення.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Михайло Харачко.

Зоріно, у Вас виходять файні й цікаві статті.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дякую, Святославе, я рада і мені приємно поділитися.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Дякую, Зоріно, за цікаві міркування.
Певні зауваги:
“Як дивно все робиться” - як дивно все стається або складається.
“Говорить про підняття інтелекту” - (вона говорити не може, лишень свідчити).
“буддистом і ми пішли” - і ми пішли — друга частина складно-сурядного речення- ставимо перед ним кому.
“Я принесла роздруковані листки слів- енергосот,” - Я принесла роздруковані енергосоти, щоб прочитав, оскільки дуже зацікавився.
Листки є на дереві, а в нашому тексті — аркуші.
“і подивилась на стіл” - і глянула на стіл, згадавши про аркуші.
“і коли ми вставали з-за столу, “ - і, коли ми ... (з двох сторін кома).
“Подивились на відвідувачів” - Глянули на відвідувачів ...
“лежала на старому місці” - лежала на своєму місці.
“інколи бачились і я йому розказувала” - знову складно-сурядне речення, ставимо кому.
“Він казав, що він практик” - Знайомий казав, що він практик...
Про релігію казав, що ця тема для нього глибоко неприємна і краще не говорити” - А релігійна тема для нього глибоко неприємна і краще про неї не говорити.
“розказує мені” - розповів мені.
“В нас найшлося 3 спільних слова” - в нас були 3 спільних слова....
“ночує де прийдеться” - ночує де випаде...
“перестрілись” - зустрілись.
“то одночасно все чує і коли є “ - то одночасно все чує, (кома)...
“І ще в нього є” - В нього є четверо...
“відкриваю на 213 сторінці, бо шкода стало викидати подивившись, що нова, гарна і непрочитана книга “ - ...., бо шкода стало викидати нову, гарну і непрочитану книгу.
“хоч взнаю” - хоч дізнаюся.
“проявити зусилля” - прикласти зусилля.
“попалась мені в руки” - потрапила мені в руки.
“йдуть відкриття” - здійснюються відкриття.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Миро Продум.

Дякую, Оксано, за науку! На конкретних прикладах усе сприймається легко і цікаво.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дякую, Оксано, за працю. Молодець! Все виправила.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

У Рона Хабарда можна багато чого навчитися. Причому те, що ми сьогодні читаємо в Діанетиці, було створено ним півстоліття тому, а донині є актуальним.

На цьому етапі для нас корисні деякі світоглядні уявлення (напр., про чотири динаміки), а також дещо з практики розслідування світоглядних першопричин людських проблем. Також цікавий досвід творення нової термінології.

Діанетика орієнтована на послідовний пошук конкретних деформацій (інграм) і їх розчинення за допомогою одитора (інструктора).

В Живому Слові сканування, самодіагностика, видалення інформаційного бруду і виправлення деформацій відбувається автоматично. Проте процес очищення і оновлення може піти швидше, якщо інструктор допоможе людині знайти конкретні блокуючі чинники і їх нейтралізувати.

Таким чином, два підходи можуть доповнити один одного, посилити і прискорити просування до гармонійного стану.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Повністю згідна з Миро. Я подумала, що приєднавши метод Діанетики, можна зачепити якийсь інший лабіринт нашого розуму. Підсилити те, що вже маємо від ЖС і буде комплект, можливо вони доповнюють один іншого. Певно, що достатньо двох людей, які уважно прочитали цю книгу, щоби обмінятись методом очистити один іншого.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Цікаво поглянути на новіші розробки Діанетики, адже ці півстоліття система не стояла на місці.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Яра Воля.

А що думати про саму особистість Рана Гобарта? З його бурхливим, неврівноваженим життям (три жінки, проблеми з дітьми..), маса ошуканих людей і великі фінансові махінації, пов'язані з "церквою Саєнтології" (scientology), яку він очолював...? Чи можна вважати його розумову працю «здоровою», «відокремленою» від такої особистости?

Яра Воля

Зображення користувача Миро Продум.

Я тільки читав Діанетику, а там є багато здорових ідей.

Щодо особистості засновника, то це треба окремо перевіряти. Можливо, там усе було по-іншому. Ми ж знаємо, як працює хуцпа, в реальності все могло бути навпаки.

Імовірність застосування нахабної брехні різко зростає тому, що Габард виступав проти Системи, зокрема проти вживання алкоголю і проти багатьох методів офіційної медицини. Він стверджував, що людина народжена для щастя і має внутрішні механізми самозцілення.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Я, недавно, перепитала більше 10 чоловік, що таке Діанетика і чи чули про таку? Всі відповіді одностайні- це є секта, яка миє мозок, забирає гроші і збагачується. Цьому я також повірила 8 років тому. Зараз я запитала, а чи хтось читав цю книгу?- Ніхто, просто знають. Питаю, а де взяли інформацію, з телебачення? -Ні, там такого не кажуть. В церкві? - Можливо, можливо... Коли хтось прочитає, то тоді можна і обговорити. Моя думка, що на ця наука була використана хто і як захотів, адже розумний тільки той, хто прочитав і навчився, а решта просто вірять.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Яра Воля.

Правда, завжди треба шукати першоджерела!

Яра Воля