Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Норвезькі винахідники створили нові вітряки без лопатей для генерації електроенергії у містах

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Циліндричні вібруючі установки здатні конкурувати з традиційними вітряками і в роботі відмінно поєднуються з сонячними батареями.

Норвезькі винахідники створили нові вітряки незвичайної форми. Від звичних установок Vortex Bladeless відрізняється відсутністю лопатей. Експериментальний винахід виглядає як циліндр із закругленою верхівкою.

Vortex Bladeless

Як і традиційні турбіни, розробка генерує енергію з вітру, але іншим шляхом. При роботі установка безшумно вібрує, швидко похитуючись з боку в бік. Таким чином технологія виробляє електрику.

«Vortex Bladeless відмінно працюють в парі з сонячними батареями - панелі виробляють електрику вдень, а швидкість вітру, як правило, вище вночі. Але головна перевага технології полягає в низькому навантаженні на навколишнє середовище, витратах на експлуатацію та технічне обслуговування турбіни », - заявив один з шести власників стартапу Девід Яньес.

 

 

Винахідники впевнені, їх розробка буде мати гарний вигляд у місті, - там, де традиційні вітряки з величезними лопатями встановити неможливо. Це допомогло б домівкам і компаніям заощадити на рахунках за електроенергію.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Останні записи