Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Норвегія призупинила використання вакцини AstraZeneca після аналогічного рішення Данії

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Рішення прийняли за лічені години після новин з Данії, де у людей невдовзі після вакцинації розвинулися тромби. У ЄС спростували зв'язок вакцини AstraZeneca з утворенням тромбів у пацієнтів.

На цей час у Норвегії вакциною AstraZeneca щепили понад 120 000 людей. Про призупинення використання вакцини Агентство охорони здоров’я Данії заявило у четвер 11 березня, після того, як у деяких людей невдовзі після вакцинації AstraZeneca розвинулися тромби, повідомила NRK (Norsk Rikskringkasting).

Раніше Австрія, а слідом за нею Естонія призупинила використання однієї партії вакцини AstraZeneca в якості запобіжного заходу, поки не будуть розслідувані випадки смерті однієї людини та хвороби у другої.

Але регулятор ЄС дійшов висновку, що вакцина не була причиною смерті щепленої жінки. Її можна застосовувати й надалі.

Вакцина проти коронавірусу компанії AstraZeneca не збільшує ризик виникнення тромбів, йдеться в заяві Європейського агентства з лікарських засобів (EMA).

EMA наполягає на тому, що переваги вакцини AstraZeneca переважують її ризики, вакцину можна й далі вводити, поки триває розслідування.

Нагадаємо, у січні Норвегія змінила свої настанови щодо вакцинації, заявивши, що дуже вразливі люди більше не повинні отримувати щеплення, і посилаючись на 13 смертей після вакцинації від побічних ефектів.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ковідовакцинація не має жодної користі. Більш того, це – небезпека для життя і здоров'я!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Щойно стало відомо, що прем'єр-міністр Болгарії наказав призупинити імунізацію населення вакциною AstraZeneca.