Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 593
  • Переглядів: 654

Німецькі еліти дуже бояться, що Україна переможе, а Росія розпадеться – Сергій Сумленний

Категорія:

Українська армія вже знищила стільки російських танків і техніки, скільки нема на озброєнні в Бундесвері. Якби це була війна України з Німеччиною, то німецька армія була б знищена вже два рази. І така сила лякає німецьких політиків, вони не знають, що з цим робити – розповів німецький політолог Сергій Сумленний в ефірі Радіо НВ.

220312sergiysumlennyy.jpg

Політолог Сергій Сумленний (Німеччина)
Політолог Сергій Сумленний (Німеччина)

"Думаю, про це багато хто в політичних колах мріє. Не треба відкидати цю можливість. Ця неготовність активно допомагати Україні має під собою фактор, що багато хто в Європі боїться, що Росія програє і розпадеться, а Україна переможе. Якщо це станеться, то Україна вийде з цієї війни дуже сильною країною, впевненою у собі, а на місці Росії опиниться 15−20−25 держав, зокрема і з ядерною зброєю. Європейські боягузні лідери, що не мають жодного досвіду реального конфлікту, які є вже третім поколінням після [Другої світової] війни, просто не розуміють, що таке ризики того, що ти не дієш. Вони знають ризики, коли ти дієш. Вони сподіваються на те, що все закінчиться поразкою України, перемогою Путіна і можливістю повернення до business as usual. Це ганебно, звісно», — зазначив Сумленний.

Розпад Росії є можливим продовж двох-трьох місяців, і це лякає політиків в Німеччині, адже вони не знають, що з цим робити:

"Вони лякаються цього хаосу. У них нема ані інтелектуальних, ані моральних здатностей опанувати цей хаос. Вони розуміють: якщо це станеться, то потрібне пряме військове вторгнення Заходу в Росію для того, щоб взяти під контроль колишню російську ядерну зброю. Вони до цього не готові. Українська армія вже знищила стільки російських танків і техніки, скільки немає на озброєнні, на папірці в Бундесвері (Збройні сили Німеччини — ред.).Тобто, якщо б це була війна України з Німеччиною, умовно кажучи, то німецька армія була б знищена вже два рази. І така сила лякає, вони не знають, що з цим робити!"

9 березня канцлер Олаф Шольц заявив, що Німеччина точно не відправлятиме військові літаки в Україну.

З’ясувалося, що декілька сотень зенітних ракет Стріла, які уряд Німеччини планує передати на озброєння Україні, застаріли та зовсім непридатні для використання.

Джерело: НВ

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи