Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

NFC не потрібен: Приватбанк запустив нову функцію для розрахунку смартфонами

Приватбанк запустив нову функцію, яка дає змогу виконувати оплату за QR-кодом у POS-терміналах. Тобто можна розраховуватись смартфоном, який не має модуля NFC.

 

Про це повідомила представниця прес-служби Приватбанку Інна Музичук на своїй сторінці у Фейсбук.

"Якщо ви досі не могли платити смартфоном, бо він у вас без NFC, то ми все одно притягнемо вас у технологічне майбутнє. Отже, ми про вас подбали і встановили QR-коди на екрани POS-терміналів, ні в чому себе тепер не обмежуйте", – написала Музичук.

Як виконати оплату. Користувачеві потрібно відсканувати смартфоном QR-код на екрані POS-терміналу Приватбанку та підтвердили оплату. Код на терміналі з’явиться після введення касиром суми оплати. Аби виконати оплату, потрібно попередньо завантажити додаток Privat24.

Як підрахували у Приватбанку, у 2019 році обсяг безготівкових оплат в банку виріс на 40,5% порівняно з аналогічним періодом 2018 року. До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 190 тисяч.

Що не так з NFC?Оплата за допомогою модуля NFC доволі надійна. Але проблема у тому, бо такий датчик маю здебільшого флагманські смартфони. А от для дешевих китайських брендів наявність модуля – рідкість. Тож цією послугою до тепер могли скористатись далеко не усі українці.

 

Наші інтереси: 

Розширення можливостей. Осучаснення технологій. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи