Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Невідома історія: Гітлер у жалобі біля гробу Пілсудського

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

1935 рік, звістка про смерть польського Вождя Пілсудського викликала велике хвилювання. Всі найбільші німецькі газети вийшли зі співчуттями на перших сторінках.

gitler.jpg

Гітлер у скорботі біля гробу маршала Пілсудського

Völkischer Beobachter писав: "Нова Німеччина схиляє свої прапори і штандарти перед труною цього великого державного діяча, який вперше мав мужність відкритої довіри і повного союзу з націонал-соціалістичним Рейхом".

Адольф Гітлер оголосив в Рейху всенародний траур і відіслав телеграму польському президенту, де писав:

"Я глибоко зворушений звісткою про смерть маршала Пілсудського і висловлюю Вашій Високоповажності та польському уряду мої щирі співчуття. Польща втратила в покликаному в вічність Маршалу творця своєї нової країни і її найвірнішого сина.

Разом з польським народом і німецький народ оплакує смерть цього великого патріота, який через своє повне співробітництво з німцями зробив велику послугу не тільки нашим країнам, а й надав неоціненну допомогу в заспокоєнні Європи ".

Дружині Пілсудського Олександрі Гітлер писав: "сумна звістка про смерть чоловіка, Його Високоповажності маршала Пілсудського, поранила дуже глибоко. Вельмишановна пані та її сім'я, прийміть запевнення у моєму глибокому співчутті. Образ померлого я навічно збережу в своїй вдячній пам'яті".

Мало того - Гітлер наказав організувати в берлінському кафедральному соборі месу біля символічної труни Пілсудського. Саме цей момент і відображений на фото.

Після відспівування порожнього гробу почесна варта віддала труні військові почесті.

Про глибоку прихильність Гітлера до Пілсудського мали свідчити і його слова, нібито сказані 1 вересня 1939 року. Гітлер нібито сказав тоді "Якби Пілсудський був живий - війни б не було".

Коли в 1939 році німці зайняли Краків, де була могила вождя Пілсудського, при ній насамперед там була виставлена ​​почесна варта. 

Джерело

Наші інтереси: 

Знати історію - важливо для аналізу сьогодення.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Пілсудський знайшов би порозуміння з Гітлером і не піддався б на британські обіцянки і підбурювання!

Цитата:
Про глибоку прихильність Гітлера до Пілсудського мали свідчити і його слова, нібито сказані 1 вересня 1939 року. Гітлер нібито сказав тоді "Якби Пілсудський був живий - війни б не було".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Отже, у Пілсудському німецькі націонал-соціалісти бачили близьку по духу людину.

Цікаво, коли почався відхід Польщі від дружби з Німеччиною?

Володимир Федько каже:
Пілсудський знайшов би порозуміння з Гітлером і не піддався б на британські обіцянки і підбурювання!

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Про глибоку прихильність Гітлера до Пілсудського мали свідчити і його слова, нібито сказані 1 вересня 1939 року. Гітлер нібито сказав тоді "Якби Пілсудський був живий - війни б не було".</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Гітлер не міг бути на цьому похороні, бо Пілсудський не обіймав державних посад перед смертю. Натомість Гітлер був керівником держави.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Пане Володимире, вношу уточнення!

Звістка про смерть польського Вождя Пілсудського викликала велике хвилювання в Третьому Райху!

Всі найбільші німецькі газети вийшли зі співчуттями на перших сторінках. Völkischer Beobachter, наприклад, писала: «Нова Німеччина схиляє свої прапори і штандарти перед труною цього великого державного діяча, який вперше мав мужність відкритого довіри і повного союзу з націонал-соціалістичним Рейхом».

У Польщі на церемонії поховання від Третього Райху був Герман Герінг. Він йшов за тілом в першому ряду.

Адольф Гітлер оголосив в Райху всенародний траур і відіслав телеграму польському президенту, де писав:
«Я глибоко зворушений звісткою про смерть маршала Пілсудського і висловлюю Вашій Високоповажності та польському уряду мої щирі співчуття. Польща втратила в покликаному в вічність Маршалу творця своєї нової країни і її найвірнішого сина. Разом з польським народом і німецький народ оплакує смерть цього великого патріота, який через своє повне співробітництво з німцями зробив велику послугу не тільки нашим країнам, а й надав неоціненну допомогу в заспокоєнні Європи".

Дружині Пілсудського Олександрі, Гітлер писав: «сумна звістка про смерть чоловіка, Його Високоповажності маршала Пілсудського, поранила дуже глибоко. Вельмишановна пані та її сім'я, прийміть запевнення в моєму глибокому співчутті. Образ померлого я навічно збережу в своїй вдячній пам'яті".

Крім того, Гітлер наказав організувати в берлінському Кафедральному соборі месу у символічної труни Пілсудського. Саме цей момент і відображений на фото. Після відспівування порожнього гробу почесна варта віддала труні військові почесті.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Як на мою скромну думку щодо війни Німеччини проти Польщі у 1939 році,то Гітлер зробив велику помилку в тому,що завоювавши Польщу разом із СРСР,Рейх отримав спільний кордон із совєтами...На мою думку Гітлеру потрібно було обмежитися поверненням лише етнічних німецьких земель,що на 39 рік були у складі Речі Посполитої, і таким чином залишки Польщі слугували б "подушкою" безпеки між Німеччиною і СРСР...А так як у Гітлера не було бажання йти війною проти Сталіна,а у Сталіна були завойовницькі плани на всю Європу,тоді Сталін мусів би завойовувати решту Польщі.Тоді Сталін був би відкритим агресором,а Гітлер захисником і визволителем Європи...

Пілсудський народився у Литві,вчився в Україні,працював у Польщі.Це діяч Міжмор'я...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Явсе Світ, перший варіант плану війни проти Польщі якраз і був розроблений для повернення тільки етнічних німецьких земель! І якби Англія не оголосила війну Німеччині, підбуривши до цього і Францію, то так би і було!

Цитата:
На мою думку Гітлеру потрібно було обмежитися поверненням лише етнічних німецьких земель,що на 39 рік були у складі Речі Посполитої, і таким чином залишки Польщі слугували б "подушкою" безпеки між Німеччиною і СРСР...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Явсе Світ каже:
Пілсудський народився у Литві,вчився в Україні,працював у Польщі.Це діяч Міжмор'я...

І був членом російської терористичної "Народной волі". З якої ледве вислизнув, мало не "загримівши під фанфари".

Si vis pacem, para bellum