Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Неоціненні помічники перукаря широкого профілю: інструменти для фарбування волосся


Перукарське мистецтво — це не просто стрижка та укладання волосся, а цілий комплекс процедур, включаючи фарбування, тонування та мелірування. Щоб досягти бажаного результату, зберегти нерви клієнтки та її волосся, потрібно володіти не лише вміннями, але й мати під рукою відповідний інструментарій. До прикладу без спеціальної шапочки (https://cosmoshop.ua/shapochky-dlya-meliruvannya) неможливі варіації мелірування, тож розгляньмо без чого фарбування волосся не буде таким приємним процесом, яким би мало бути.

Фарбування волосся: від інструментів до результату

Фарбувальні чашки та щітки

Перукар використовує фарбу, яку потрібно десь змішувати та якось наносити на волосся. Для цього знадобляться фарбувальні чашки та щітки. Чашки допомагають якісно змішати потрібні відтінки пігменту та зберегти фарбу у потрібній консистенції, а щітки дозволяють рівномірно наносити фарбу на волосся.

Шапочка для мелірування

Шапочка для мелірування — це невід'ємний атрибут при виконанні цієї процедури. Вона допомагає точно відділити певну кількість волосся (окремі пасма) для обробки, захищаючи при цьому інші ділянки від контакту з фарбою. Шапочка дозволяє створити різноманітні ефекти колористики на волоссі, що робить її незамінним інструментом для креативних рішень.

Фольга

Фольга використовується для того, щоб утеплити волосся та підсилити дію фарби або засобу для завивки. Вона також дозволяє створювати різноманітні ефекти: від простого підсвічування до складних мелірованих візерунків.

Засоби для захисту волосся

При фарбуванні важливо не тільки досягти бажаного кольору, але і зберегти здоров'я волосся. 

Для цього використовуються спеціальні засоби, які захищають волосся від впливу агресивних компонентів фарби та забезпечують його додатковим живленням та зволоженням:

  1. Бар'єрний крем або гель застосовують на шкірі вздовж ліній росту волосся перед фарбуванням, щоб запобігти попаданню фарби на шкіру.
  2. Захисний спрей або серум використовують після фарбування. Засіб допоможе зберегти колір волосся та захистити його від шкідливого впливу навколишнього середовища.
  3. Захисні олії можуть бути використані як до фарбування в ролі захисту від агресивної дії фарби, так і після процедури — для живлення волосся та посилення його блиску.
  4. Маска або кондиціонер для фарбованого волосся допоможе зберегти колір волосся, зменшить пошкодження та посилить догляд.
  5. Шампунь для фарбованого волосся — це засіб для постійного використання, не лише після фарбування в перукарні, але й вдома. Спеціальна формула такого шампуню допомагає зберегти яскравість та насиченість кольору волосся на довший час.

Фарбування, тонування та мелірування — це складні процедури, які вимагають від перукаря не лише технічної кваліфікації, але певного інструментального оснащення. Використання правильних інструментів та засобів допомагає досягати очікуваних результатів та зберігати здоров'я волосся клієнтів та клієнток. Інструменти для фарбування волосся — це не просто набір предметів, але і важлива складова частина процесу створення неповторного образу.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи