Категорія:

Ненормальні

Так кажуть про них вдома їх родичі. Оксана з Донецька, Юра з Києва. Максу щойно виповнилося 4 роки. Ми зустрілися на острові Самуї, де вони живуть з листопада 14-го. Вони ненормальні, бо обоє мали нормальну роботу в Донецьку, а потім в Києві, але вибрали значно спокійніший і більш вільний спосіб життя в Таїланді.

Про цю молоду сім'ю написав мандрівний блогер Богдан Логвиненко. Також ненормальний.

"Вони ненормальні, бо не хочуть віддавати Макса в дитячий садочок, - продовжує свою оповідь Богдан. - Він взагалі росте без цього дуже сміливий і без комплексів.Нікого і нічого не боїться. Сьогодні ми залазили на скелю втрьох з Оксаною і Максом, поки тато був на роботі.

Юра теж ненормальний - працює у російському бістро кухарем. Вдома готує із закваски кефір і сметану. Тут такого майже немає. У нього є клієнти по всьому острову, які купують його сирники. Вони мріють відкрити своє кафе української кухні, а не працювати на російську. Я вже придумав їм назву і концепт.

Вони ненормальні, бо їздять з українським прапорцем, хоча Самуї дуже популярний острів серед русо туристо. Оксана знайшла мене на фейбсуці і (ненормальна) того ж дня запросила до них у гості, а наступного дня я вже приплив до них на Самуї. Ми зайшли на роботу до Юрка і він каже:

- О, а де ти тут зупинився?
- Я забула тобі сказати, - каже Оксана. - У нас.

Вони місяць жили в наметі на Меганомі в Криму, як тільки Макс навчився ходити. Потім місяць жили на Кіпрі в наметах. 

- Взагалі ми планували здавати нашу квартиру в Донецьку і за ці гроші жити. Але, як ти розумієш, плани трошки помінялись. - Оксана розказує це і сміється, хоч це і не дуже весело.

Оксана часто бере участь у різних конкурсах і встигла виграти вже кілька путівок, квитків на літак і камеру. Вони ненормальні, тож їм щастить. Все таке потрібне, щоб подорожувати. Вони вперше приїхали в Таїланд по тур-путівці і залишились.

Їх називають ненормальними друзі і родичі, а для мене вони дуже класні і цілком таки нормальні. По-моєму вони живуть звичайне життя. Просто на повну гучність.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка