Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
503

Ненормальні

Категорія:

Світ:

Так кажуть про них вдома їх родичі. Оксана з Донецька, Юра з Києва. Максу щойно виповнилося 4 роки. Ми зустрілися на острові Самуї, де вони живуть з листопада 14-го. Вони ненормальні, бо обоє мали нормальну роботу в Донецьку, а потім в Києві, але вибрали значно спокійніший і більш вільний спосіб життя в Таїланді.

Про цю молоду сім'ю написав мандрівний блогер Богдан Логвиненко. Також ненормальний.

"Вони ненормальні, бо не хочуть віддавати Макса в дитячий садочок, - продовжує свою оповідь Богдан. - Він взагалі росте без цього дуже сміливий і без комплексів.Нікого і нічого не боїться. Сьогодні ми залазили на скелю втрьох з Оксаною і Максом, поки тато був на роботі.

Юра теж ненормальний - працює у російському бістро кухарем. Вдома готує із закваски кефір і сметану. Тут такого майже немає. У нього є клієнти по всьому острову, які купують його сирники. Вони мріють відкрити своє кафе української кухні, а не працювати на російську. Я вже придумав їм назву і концепт.

Вони ненормальні, бо їздять з українським прапорцем, хоча Самуї дуже популярний острів серед русо туристо. Оксана знайшла мене на фейбсуці і (ненормальна) того ж дня запросила до них у гості, а наступного дня я вже приплив до них на Самуї. Ми зайшли на роботу до Юрка і він каже:

- О, а де ти тут зупинився?
- Я забула тобі сказати, - каже Оксана. - У нас.

Вони місяць жили в наметі на Меганомі в Криму, як тільки Макс навчився ходити. Потім місяць жили на Кіпрі в наметах. 

- Взагалі ми планували здавати нашу квартиру в Донецьку і за ці гроші жити. Але, як ти розумієш, плани трошки помінялись. - Оксана розказує це і сміється, хоч це і не дуже весело.

Оксана часто бере участь у різних конкурсах і встигла виграти вже кілька путівок, квитків на літак і камеру. Вони ненормальні, тож їм щастить. Все таке потрібне, щоб подорожувати. Вони вперше приїхали в Таїланд по тур-путівці і залишились.

Їх називають ненормальними друзі і родичі, а для мене вони дуже класні і цілком таки нормальні. По-моєму вони живуть звичайне життя. Просто на повну гучність.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.

Все до пори, до часу. Поки ностальгія не покличе додому.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Думаю, що це не швидко буде. Бо це такий тип людей, яким для щастя потрібне саме таке життя. І вони мають повне право на існування.

Хоча я би точно не зміг жити таким життям :), бо люблю постійність, спокій і комфортні умови. Але кожному своє!

Анатолій Висота каже:
Все до пори, до часу. Поки ностальгія не покличе додому.
Зображення користувача Явсе Світ.

У Таїланді круглий рік свіжі фрукти..рай для сироїдів...
Гарна фотографія..у дитини "живий" погляд..я радий за них..хай щастить..

Якщо в них є везіння,то вони знаходяться у просторі,який є вищий за простір боротьби...(м.д.)..

Вірю в те, що розумію.