Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

НАТО посилює свій східний фланг, у бойові дії не втручається

Категорія:

Керівництво Північноатлантичного Альянсу просить Росію припинити ескалацію ситуації в Україні та розгортає додаткові сухопутні та повітряні сили в Східній Європі. Також НАТО активізує додаткові морські сили та підвищує готовність сил Альянсу реагувати на непередбачувані обставини.

Про це йдеться у заяві НАТО.

Керівництво НАТО наголошує, що їхні дії є превентивними й не повинні призвести до подальшої ескалації ситуації.

У заяві НАТО також сказано, що їхні союзники та партнери доклали всіх зусиль для продовження дипломатії та діалогу з Росією, зокрема, на найвищому рівні, та внесли багато суттєвих пропозицій щодо зміцнення безпеки всіх країн у євроатлантичному регіоні.

Росію неодноразово запрошували до переговорів у Раді Росія-НАТО, і Росія не відповіла. Це Росія, і лише Росія, обрала шлях ескалації.

Керівництво НАТО рішуче закликає Росію звернути з обраного нею шляху насильства та агресії. Керівники Росії мають нести повну відповідальність за наслідки своїх дій. Росія заплатить дуже високу економічну та політичну ціну.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що Україну підтримують НАТО і всі сильні держави, а Росія продемонструвала свою хижу сутність і тваринну ненависть до України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...