Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

НАТО підтримує блокування російських сайтів: це питання безпеки, а не свободи слова

У НАТО офіційно відреагували на рішення Києва щодо санкцій проти низки російських сайтів в Україні. "Український уряд дав чітко зрозуміти, що цей указ є питанням безпеки, а не свободи слова", - повідомив "Європейській правді" представник Північноатлантичного альянсу.

Представник Альянсу нагадав, що НАТО співпрацює з Україною у процесі її реформування, в тому числі у сфері демократії, верховенства права і прав людини.

"Свобода слова охоплюється цим діалогом. Ми віримо у відданість України своїм міжнародним зобов'язанням, і тому, що в країні діє система стримувань і противаг", - заявили в НАТО.

Як відомо, 16 травня президент підписав указ, який ґрунтується на рішенні РНБО та накладає санкції на низку російських IT-компаній, в тому числі розробників програмного забезпечення. Також цей указ зобов’язує всіх провайдерів заблокувати доступ до низки російських інтернет-сервісів, включаючи "Яндекс", "Вконтакте", "Одноклассники" - повідомляє "Європейська правда". 

Протилежна реакція Ради Європи: її генсек Турбйорн Ягланд заявив, що занепокоєний рішенням Києва, і наголосив, що заборона доступу до сайтів, на його думку, не відповідає загрозі, яку вони несуть.

Наші інтереси: 

НАТО підтримує Українську державу. Рада Європи проти. 

Гравець: 
Миро Продум
115

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка