Зображення користувача Сергій Остапенко.
Сергій Остапенко
185

Наше теперішнє життя є точним результатом наших попередніх життів

Важливість: 
5

Хто розпоряджається Долею людини? Хто наділяє одних людей щастям, а інших стражданням - іноді на все життя? Чому одні - "народжені в сорочці", яким все в житті вдається, а інші - "бідні", на яких "всі шишки падають"? Чому одні здорові і красиві, а інші каліки від народження і потворні? Чому така нерівність в удачі й невдачі, таке свавілля в щасті і нещасті?

Кажуть - від Долі не втечеш ...

Хто розпоряджається Долею людини? Хто наділяє одних людей щастям, а інших стражданням - іноді на все життя? Чому одні - "народжені в сорочці", яким все в житті вдається, а інші - "бідні", на яких "всі шишки падають"? Чому одні здорові і красиві, а інші каліки від народження і потворні? Чому така нерівність в удачі й невдачі, таке свавілля в щасті і нещасті?

Спостерігаючи життя, можна прийти до висновку, що в світі немає справедливості, бо ми бачимо, як страждають хороші люди, а насолоджуються життям негідні. Часто говориться про "незаслужене" щастя і страждання. Але невже в Космосі, де все так струнко, так доцільно і закономірно, невже в такому Космосі панує свавілля і випадковість, коли справа стосується життя людини? Вроджене почуття справедливості в людині протестує, повстає проти такої явної несправедливості в житті людей.

Легенди Сходу говорять, що про несправедливість в дарах Долі міркують ті, хто має на увазі тільки одне це життя людини. Легенди стверджують, що не можна виводити судження про випадковості і свавілля в Космосі лише по одному уривку з вічного життя людини - тільки за останнім його втіленням. Вони кажуть, що все буде зрозуміло, що все стане на свої місця, якщо простежити життя людини в його минулому. Стверджується, що наше теперішнє життя є точний результат наших попередніх життів.

Так як наше незнання затемнює наш зір відносно минулого, нам здаються, що всі події  з'являються з порожнечі і є випадковими, але це ілюзія, і відбувається вона від нестачі нашого відання. Люди, незнайомі з космічними законами, не розуміють, з яких причин виникають життєві події, а результат невідомих їм законів вважають хорошою або поганою "долею".

Багато життів людина прожила на Землі, і в них вона думала, бажала, діяла - то гарно, то погано. Вона створювала сили, які допомагали або затримували як її, так і інших. Кожен з нас, коли вступає в це життя, приходить з далекого минулого, обіймає багато життів, і коли ми беремося знову за наше земне завдання, ми приносимо з собою нашу долю - таку, яку ми самі створили раніше.

Легенди наполягають, що випадковості в світі немає, що все, що відбувається пов'язане з попередньою причиною; що світ, в якому ми живемо, є світом закону, справедливості та порядку!

Джерело: Микола Реріх.  Закон космічної справедливості. Загадка Долі.

Наші інтереси: 

Створюємо сили, які допоможуть нам і іншим людям. Створюємо своє майбутнє.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ірина Чорна.

Безперечно згідна. Але все з чим прийшла людина - це фактично Вона на "конкретний момент". Людина кожного дня, хвилини, секунди змінює свою долю, бо саме втілення на землі дозволяє це робити. Фактична ситуація в якій перебуває кожна окрема людина - це не вирок. Потрібно вчитись і вміти розпізнавати недоліки, погані "факти", для подальшої їх зміни, розчинення. Для власного розвитку більш дієвого і праведного методу ніж Живе слово немає. Хто не розвивається, той деградує третього не дано. Треба бачити бруд і концентруватись на світлі.

Зображення користувача Еней Харалужний.

Свого часу купив книгу Реріха "Шамбала", так і не почав її читати, та після цих двох статей напевно почну читати Реріха, дуже розумні речі писала людина.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.