Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 139
  • Переглядів: 165

Наш розвиток у серпні 2022: євангельські настанови про постіндустріальний перехід, міграція на нову платформу

Радіймо, друзі! Щиро дякую всім, хто підтримав нашу справу роботою, грошима і молитвами! Нещодавнє відкриття прихованої мети Євангелія дозволяє нам діяти рішуче, чітко та ефективно.

220804no.jpg

Плануємо, малюємо, реалізуємо – енергію події матеріалізуємо
Плануємо, малюємо, реалізуємо – енергію події матеріалізуємо

Дослідження євангельських подій як опису стратегічної комунікаційної кампанії Ісуса Хреста дозволило з’ясувати істинну мету цієї кампанії – розділення людей і людиноподібних тварин. Про це у статті «Прихована мета стратегічної кампанії Ісуса Хреста». Незабаром буде озвучення.

Це стрижнева ідея Великого Переходу – від індустріальної до постіндустріальної цивілізації. Саме вона буде в основі світоглядної, організаційної та технологічної трансформації України. Про це ми поговоримо у двох наступних статтях. Починається конкретика.

Перша стаття вже готова: Нагірна проповідь як програма постіндустріального переходу: від диктатури психопатів до республіки людей

Фактично, ми підходимо до завершення теоретичної частини нашої справи. Можливо, вже з кінця осені перейдемо до практики.

В плані переходу до нового етапу ми починаємо переведення сайту на нову платформу. З 2012 року наш сайт працює на платформі Drupal-7, але вона вже застаріла і з кінця цього року вже не буде підтримуватися розробниками. Це неминуче призведе до дірок у безпеці та зробить сайт беззахисним проти майбутніх кібератак.

Тому вже в цьому місяці ми розпочинаємо міграцію «Народного Оглядача» на платформу Drupal-9. Фактично, треба буде перезібрати сайт на новому технологічному фундаменті. Процес заплановано на чотири місяці, тобто до початку зими ми все маємо успішно завершити. Це вимагає додаткових фінансових витрат, але плюс в тому, що іншого виходу в нас просто не існує, відтак і нема зайвих сумнівів. Так що ми точно знаємо, що треба робити, – і це чудово.

Функціонал НО залишиться без змін – просто його буде перенесено на передову систему керування вмістом. Після цього можна буде думати про розробку нових можливостей сайту.

У мене таке відчуття, що чим далі, тим цікавіше. Війна виступила потужним прискорювачем перетворень. Якщо до війни кардинальні зміни очікувалися років через двадцять, то тепер виглядає так, що у 2025 році ми будемо жити в постіндустріальній реальності Вільної Української Держави.

Але для цього доведеться гарно, енергійно, творчо попрацювати. З нашою дружною компанією – це одне задоволення.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Хай буде!

Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Хай буде!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Протягом останнього місяця ми здійснили тестування нашого музичного радіо. Будемо його вдосконалювати, оскільки з'ясувалося, що сучасні браузери здійснюють передзавантаження музичних файлів, тому відкриття сторінок НО може різко збільшувати інтернет-трафік. Тимчасово радіо відключили, але до кінця місяця маємо його поліпшити.  

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Додав до статті гарну пісню! Стежте за новинками на https://www.ar25.org/radio/ukrayinska-pisnya.html

Все, що робиться з власної волі, – добро!