Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 227
  • Переглядів: 275

Наш розвиток у листопаді 2021: вузька брама еволюційної кризи, євангельське мистецтво перемагати, прискорення сайту

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Найважливішою для нас є тема самоорганізації у спільноти, громади і демоси, адже це ключовий чинник проходження через «пляшкове горло». Може статися, що в цій кризі виживуть лише демоси.

211112rasa.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Радіймо, друзі! Попередній місяць виявився на диво продуктивним. Ми завершили основну частину дослідження планетарної кризи, опублікували відеозвіт 41 конференції, озвучили велику серію програмних статей, оновили систему безпеки і функціонал нашого сайту.

Щиро дякую всім, хто підтримав нашу справу роботою, грошима і молитвами!

Завершуємо тему поточної кризи – Після кризи: нове суспільство громад і його новий союзник. Ще має бути стаття: «Коли закінчиться ковідний терор і знищення людства уколами жижі». 

Після цього нарешті переходимо до завершення серії ввідних статей до книги «Пшениця без куколю» (2022). Запланована стаття досліджуватиме євангельські знання про керування подіями та вміння перемагати значно потужнішого ворога.

Уважно стежимо за процесами Великого Переходу в Україні та світі. Найважливішою для нас є тема самоорганізації у спільноти, громади і демоси, адже це ключовий чинник проходження через «пляшкове горло» еволюційної кризи. Може статися, що в цій кризі виживуть лише демоси.

Триває озвучення базових статей та їх обговорення на відеоканалі «Гартленд». Зверніть увагу:

Плануємо здійснити технічну модернізацію сайту і підвищення його швидкодії.

 

Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Вдосконалили роботу нашого сайту – підвищили рівень безпеки та швидкодію. Сподіваюсь, ви вже відчули, що сторінки завантажуються швидше.

Все, що робиться з власної волі, – добро!