Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Таймирі згорів атомний криголам, викид радіації приховується

За повідомленнями російських окупантів Сибіру, 15 грудня на Таймирі (поневолена росіянами Долгано-Ненеція) згорів 22-річний російський атомний криголам «Вайгач», що стоїть на приколі в районі селища Караул.
За повідомленнями російських окупантів Сибіру, 15 грудня на Таймирі (поневолена росіянами Долгано-Ненеція) згорів 22-річний російський атомний криголам «Вайгач», що стоїть на приколі в районі селища Караул. За іншими російськими даними, це корито рухалося з Дудінки до Мурманська, а за третіми російськими даними воно загорілося під час плавання по річці Єнісей.

Оскільки росіяни брешуть скрізь і завжди, то достовірно встановити, що саме там відбулося неможливо. За одними даними, в пожежі загинули 3 і поранено 1 росіянина, за іншими — двоє загинули, поранений один. Чи загинули вони від радіації або від чогось ще, не відомо. Іржава російська судина загорілася о 6 ранку за місцевим часом відразу в 3 каютах. Причини не повідомляються. Про витік радіації не мовиться ні слова, що означає, що вона має місце.

Російські ЗМІ повідомляють, що проводитиметься «розбір судна», тобто його залишки розрізатимуть на частини, які потім будуть поховані. Це теж свідчить про те, що був сильний викид радіації.

«Для розбору судно можна відбуксирувати або до Дудінки, або в населений пункт Караул, поблизу якого і відбувся інцидент», повідомив якийсь член путінської тербанди МНС «Комсомольській правді».

Росіяни також пишуть, що криголам віз харчі жителям селища Караул і що тепер в них буде дефіцит з їжею. Це свідчить про те, що ці харчі з криголама не можна використовувати. Отже вони повинні бути заражені радіацією.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи