Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
 • Відвідувань: 16
 • Переглядів: 17

На що звертати увагу при виборі масляного фільтра?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Коли підходить час проходити черговий технічний огляд свого автомобіля, багато автолюбителів замислюються над питанням про те, який же краще вибрати масляний фільтр.

Адже в магазинах представлений великий асортимент з широким діапазоном цін. Адже від вибору багато в чому залежить те, як довго буде служити мотор.

Зараз пропонуємо вам ознайомитися з основними рекомендаціями вибору і купити масляний фільтр в e-zipavto.com. Головним завданням цієї запчастини є фільтрація масла, яке заливається в двигун машини.

Що потрібно знати власнику авто?

При виборі товару, варто звернути увагу, що виробники пропонують кілька його основних видів:

 • Spin-on.

 • Фільтр-вставка.

Перша категорія представляє собою елемент, який накручується на блок двигуна. Він містить в собі всі компоненти масла.

Фільтр-вставка являє собою елемент фільтрації, який встановлюється в особливу нішу в блоці двигуна. Являє собою комбінацію втулки і гофроштори. Його завданням є тільки фільтрація.

Незалежно від групи товару, рекомендується пам'ятати про наступні нюанси конструкції:

 • Корпус фільтра повинен бути надійним та захищеним. Протягом всього терміну експлуатації йому не повинна бути страшна корозія. Рекомендується особливу увагу приділяти загвинчуванню та герметичності.

 • При виборі запчастини рекомендується звернути увагу на матеріал, що фільтрує. Він представляє собою гофроштору, яка разом з втулкою виконує фільтруючу функцію. Основними характеристиками гофроштори є пропускна здатність, поглинальна здатність (даний показник також може називатися брудомісткістю) і фільтруюча або очисна здатність.

 • Наявність протидренажного клапана забезпечує захист від стікання масла в той час, коли машина стоїть з непрацюючим двигуном. Це гарантує, що під час пуску масло потрапить якомога швидше силові вузли.

 • Пропускний клапан – це важливий елемент, який забезпечує пряме попадання масла в обхід фільтра в тому випадку, якщо він непрохідний (причиною цього явища може бути м’ята конструкція, прорив гофроштори).

Регламент по заміні масляного фільтра вказано в інструкції від виробника. Інтервал вказується в кілометрах пробігу. Однак, є ряд умов, які скорочують цей час. До них відносяться:

 • Використання палива низької якості.

 • Великий пробіг автомобіля.

 • Експлуатація машини в умовах дуже високих або низьких температур.

 • Часта робота мотора з великим навантаженням.

Знаючи особливості будови і функціонування масляного фільтра, вибрати його значно простіше. А на e-zipavto.com можна підібрати оптимальний варіант за найкращою ціною.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи