Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
17

На що варто звернути увагу при виборі матраца в інтернеті

Важливість: 
4

На сьогоднішній день все більшу популярність серед товарів для сну набувають ортопедичні матраци . Дані вироби покликані забезпечувати максимально комфортний, здоровий сон і профілактику захворювань опорно-рухової системи.

Вибираючи модель матраца, покупець задається питанням: як не розгубитися в представленому різноманітті варіантів? Спробуємо виділити найбільш важливі критерії, на які треба звернути особливу увагу при виборі матраца.

Що потрібно знати про матрац перед його покупкою в інтернеті

Як правильно вибрати ортопедичний матрац в інтернет магазині Приділіть увагу таким моментам:

  • Параметри виробу (висота, ширина, довжина). Вибирати модель необхідно в суворій відповідності з розмірами спального місця. У зв'язку з цим перед вибором потрібно заміряти ліжко по внутрішньому периметру.
  • Максимальне навантаження. Правило дуже просте: чим більше маса тіла користувача, тим жорсткішим повинен бути матрац. Люди з невеликою вагою комфортніше почуваються на м'яких і помірно жорстких ліжках.
  • Ступінь жорсткості. В даному питанні орієнтуйтеся на особисті переваги. Якщо планується покупка дитячого матраца, пам'ятайте: дітям молодше 12 років краще вибирати жорсткі варіанти, що сприяють правильному формуванню постави. В цілому, моделі високого ступеня жорсткості призначені для користувачів, які ведуть малорухливий спосіб життя. Моделі помягче - прекрасний вибір для людей похилого віку, а також спортсменів.
  • Матеріали наповнення. На сучасному ринку представлений широкий вибір моделей з різними наповнювачами, натуральними і синтетичними. Від матеріалів наповнення і їх поєднання залежать ступінь жорсткості матраца, а також його ортопедичні властивості.
  • Тип конструкції. Ортопедичні матраци в інтернет магазині magdek.com.ua розрізняються на дві категорії: пружинні та безпружинні. Пружинні блоки, в свою чергу, можуть бути як залежними (по типу "Боннель"), так і незалежними. Широко на ринку представлені і безпружинні варіанти, ортопедичні властивості яких забезпечують матеріали наповнення (койра кокоса, латекс, поліуретан, койра кокоса, холлофайбер і т.д.). Переважний вибір на сьогодні - моделі на блоках незалежних пружин, а також безпружинні ортопедичні ліжка.
  • Чохли. Всі матраци поставляються зі знімними і незнімними чохлами, виконаними з бавовни, віскози, жаккарда, трикотажу. Якісний чохол приємний тактильно, має достатню міцність, не ковзає, пропускає повітря. Перераховані переваги властиві чохлам з жаккарда і трикотажу.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац в інтернет магазині?

Щоб обзавестися виробом, здатним забезпечити вас комфортним і здоровим сном на довгі роки, слід підходити до його вибору комплексно. Прихильникам сну на жорстких ліжках варто придивитися до моделей матраців з наповненням з койри кокоса. Прихильники відпочинку на м'яких матрацах такий вибір навряд чи оцінять, зате вироби з латексу припадуть їм до душі. "Золота середина", з якою ви не прогадаєте - матраци з комбінованим наповнювачем. Вироби поєднують в собі прошарку різних матеріалів наповнення, що надає їм оптимальну ступінь жорсткості.

Все ще важко у виборі моделі? Не соромтеся звертатися за порадою до консультантів інтернет магазину " Магдек ". Фахівці завжди готові підібрати для вас підходящий варіант і надати цінні рекомендації по догляду за виробом.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: