Важливість: 
2
На “нормандському саміті” не має бути прихованої повістки і таємниць - Зеркаль

Україна є жертвою гібридної агресії, яка включає в себе, зокрема, інформаційний компонент. Тому вкрай важливо «правильно спілкуватися з населенням, відповісти на його занепокоєння та побоювання, роз’яснити, чого ми очікуємо від цього саміту, як це може вплинути на їхнє життя.

Таку думку висловила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль 26 листопада на Берлінській конференції з питань закордонної політики, пише Укрінформ.

«Активність громадянського суспільства створює нову атмосферу, в якій уряд і президент мають дати результат, що відповідає очікуванням. І не повинно бути прихованої повістки і таємниць», - сказала Зеркаль.

Це у свою чергу створює нові напруження в суспільстві, в якому панують дуже поляризовані бачення стосовно майбутнього нормандського формату, отже є дуже різні думки та дуже різні очікування від нормандського саміту 9 грудня, зазначила дипломат.

Україна є жертвою гібридної агресії, яка включає в себе, зокрема, інформаційний компонент. Тому вкрай важливо «правильно спілкуватися з населенням, відповісти на його занепокоєння та побоювання, роз’яснити, чого ми очікуємо від цього саміту, як це може вплинути на їх життя. Будемо ми чи не будемо рухатися далі та обговорювати різні можливості в цьому форматі, чи тільки триматися тих, які вже закріплені в Мінському процесі. Як ми збираємося імплементувати їх, і якими є наші «червоні лінії». Ці питання активно дискутуються в Україні”, - пояснила Зеркаль.

Наші інтереси: 

Сильні позиції на дипломатичному фронті забезпечать Україні перемогу у війні з РФ.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка