Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

На нас чекає духовно-ментальний стрибок. Презентація книги Ірини Новиченко «Творимо Простір Любові»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

26 червня 2021 року в Музеї книги і друкарства України відбулася презентація книжки Ірини Новиченко “Творимо Простір Любові: Філософські етюди” (Київ, Світ Успіху, 2021).

У  чому полягає місія України на планеті Земля, які могутні цивілізації виникали і впродовж тисячоліть розвивалися на нашій землі, що кожен із нас сьогодні може зробити для утвердження нової, потужної й модерної, української цивілізації – відповідь на ці питання читач знайде в пропонованій книжці.       

Сучасне суспільство потребує ідей і концепцій, що можуть об’єднати людей, різних за віком, національністю, статтю, статусом. Однією з таких величних ідей є розкриття в громадянах  українського суспільства потенціалу любові та добротворення. Ця ідея не є новою чи несподіваною. Проте введення її у сферу нашого повсякденного життя – а не лише релігійного, езотеричного чи мистецького – здатне змінити кожного з нас і все суспільство загалом.


Ірина Новиченко

Зі сторінок книжки “Творимо Простір Любові: Філософські етюди” постає дивовижна, загадкова, незбагненна, сонячно-радісна країна – Україна. Наведені у книжці численні факти переконливо свідчать про те, який грандіозний внесок зробили українці в  духовний і матеріальний розвиток європейської та світової спільнот.

Творення Простору Любові з давніх часів є однією з визначальних рис української етнічної культури. І сьогодні ця ідея може стати не лише метою, сенсом буття українців усього світу, а й критерієм для оцінювання найрізноманітніших явищ нашого індивідуального й суспільного життя.

Утвердження у свідомості найширших кіл українського суспільства ідеї творення осередків гармонії, добра і любові якнайкраще сприятиме зміцненню душевного і фізичного здоров’я кожної людини, українських родин і всього нашого суспільства.

Усвідомивши силу любові, українці можуть здійснити справжній духовно-ментальний стрибок – перехід до нової якості земного буття. Спираючись на позитивний досвід минулого, на ритуали і традиції творення Простору Любові нашими пращурами, ми отримуємо можливість вийти на новий духовний рівень, у високий простір мудрості, волі та божественного захисту.

Наші інтереси: 

Від думки – до матерії, від бажання – до реалізації, від віри – до події, від прагнення – до здійснення, визначаємо формування прекрасних світів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

От було б добре, якби оцю книжку шановна добродійка Ірина опублікувала на НО в елетронному вигляді! Колись...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Андрій Гарас.

Радіймо! Можливо ви знаєте, пані Олено, чи буде ця книга у продажу? Або як її можна почитати? Дякую

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Чудово, пані Ірино!
Люби господа, бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією силою твоєю і всією думкою твоєю; це найбільша і найперша заповідь.

Зображення користувача Костянтин Струк.

Новина порадувала. Приємно бачити таке товариство, що цікавиться темою любові. Для мене це така дрімуча тема, що сам хочу прочитати книжку пані Ірини. Але аж дивно бачити таке товариство... у замкненому просторі без масок.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, зараз сміливих та розумних людей дивно бачити!:(

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ірина Новиченко.

Доброго дня, шановні друзі! Придбати книжку можна безпосередньо в мене. Звертайтеся через мою сторінку у фейсбуці. Краще через три-чотири дні, бо я зараз не в Києві і зв'язок доволі ускладнений.
Електронний варіант книжки обов'язково буде, але трохи пізніше.
Тема любові дуже близька жіноцтву. Процитую Шопенгауера: "Справедливість - швидше чоловіча чеснота, людинолюбство - жіноча".

Зображення користувача Костянтин Струк.

Ірина Новиченко каже:
Тема любові дуже близька жіноцтву. Процитую Шопенгауера: "Справедливість - швидше чоловіча чеснота, людинолюбство - жіноча".

Згоден. Але озираюсь на минулий досвід, і складається враження, що я оцінював із точки зору справедливості ситуації, в яких просто не вистачало любові. Тому щоразу отримував "по лобі" - бо виявлялося, що правда чи справедливість у кожного своя.
Я навіть придбав книжку одного психолога - відчизняного, з Дрогобича, - який каже, що проблеми у спілкуванні між людьми виникають через невміння любити і йти на компроміси. Я так і не осилив цю книжку - сподіваюся, поки що, - бо, щоб її осилити, треба переглянути багато своїх установок, а це нелегко.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Андрій Гарас.

Пані Ірино, скиньте, будь ласка, ссилку на вашу сторінку у фейсбук, або напишіть, як ви підписані. Дякую

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Андрій Гарас.

Дякую пані Ірино!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Ірина Новиченко.

У фейсбуці назва моєї сторінки: Новиченко Ірина