Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

На ковідовакцинацію з державного бюджету перекинули 6,5 мільярдів гривень

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

14 квітня Кабмін ухвалив постанову, якою перерозподілив кошти державного бюджету таким чином, що на закупівлю вакцин для МОЗ виділили 6,5 млрд гривень за рахунок зменшення на цю ж суму видатків за програмою "Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення".

 

Про це йдеться у постанові № 338, опублікованій на Урядовому порталі.

Вакцини не безкоштовні! 

МІЛЬЯРДИ гривень бездарно спускають на закупівлю сумнівних ін'єкцій, від яких відмовляється 80% українських лікарів, зауважує Захар Мілютін.

"Потім додаткові кошти витрачаються на пропаганду і рекламу із залученням зірок, блогерів та всіх видів грантожерів і бюджетососів. На ці кошти мала б приїздити швидка допомога до людей з інфарктами/інсультами, для онкологічних та інших важких хворих мали закупатись життєво необхідні ліки, в лікарні мали б постачатись бинти, крапельниці та обладнання (ага, і кисень теж)", - пише Захар Мілютін.

Наші інтереси: 

Розуміти, що коронаврусна афера відбувається за гроші платників податків, які наповнюють державний бюджет.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Цікаво, а скільки мільярдів витрачено з бюджету Києва на обслуговування міського транспорту, який їздить майже порожнім? Бачила на власні очі у великих автобусах і тролейбусах по 1-2 пасажири.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Паразити втратили залишки обережності. Цікаво, що буде далі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!