Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На гору Тотоху йдуть, щоб відновити біополе та зцілитися від хвороб

Світ:

Село Медвин — найвідоміше в Богуславському районі на Кивщині. Тут знаходить гора Тотоха. Її називають одним із "пупів Землі". За енергетикою її порівнюють з Алтаєм, Байкалом і Тибетом.
Медвин знаходиться за 30 км від районного центру. У центрі села треба звернути праворуч і заасфальтованою дорогою проїхати 2 км. Перед горою табличка з написом: "Скіфське городище. Охороняється державою". На гору ведуть видовбані в землі сходи.

"На вершині Тотохи циркулює величезний потік позитивної енергії. Тут людина може відновити своє біополе і енергетичні структури. Піднятися на гору приїздять люди з усіх куточків України. Навіть іноземці бувають. Знімають в місцевих кімнати і щодня на гору лізуть", - розповів місцевий житель Олексій Даценко.

На горі стоїть камінь із вибитими літерами MR, що означають "владика вогню". Поряд — три витоптані до глини кола, які утворюють трикутник.

"Хворим місцем слід лягати по черзі на кожну точку і лежати по 5 хвилин. З однієї на іншу переходять за годинниковою стрілкою. Найчастіше на горі лікують захворювання суглобів. Вже після 10-денного курсу буде ефект. Старожили люблять розповідати історію про жінку, яка ходила з милицями. Кажуть, її на гору двоє чоловіків попід руки тягли. Посиділа вона на вершині з півгодини, а тоді стала на ноги і сама вниз збігла", - розповів Олексій Даценко.

"Перебування на горі допомагає позбутися головних болів. Випромінення там дуже велике, тому більше 30 хвилин тут перебувати не можна. А то від енергії буде розпирати. Якось косив вниз траву і взяв з собою онука. Він на горі заліз і там якусь комашку знайшов. Грався з нею більше години. До вечора не могли з жінкою йому ради дати. Постійно бігав, кричав, на дерева залазив. Таким активним він ніколи не був. Кажуть, якщо на Тотоху піднятися опівночі, людина може відкрити в собі дар провісника. В нас одна знахарка живе. Все вилікувати може. Кажуть, вона на Івана Купала на Тотоху щороку піднімається. Але сама нікому не зізнається", - додав він.

Зараз в селі живе 3, 5 тис людей. 1920-го року тут було 12 тис жителів. Тоді медвинці створили власну республіку. Армія Будьонного взяла село після 3-денного штурму. Будьонний наказав розстріляти 80 чоловіків віком від 16 до 60 років. Місце розстрілу знаходиться за 500 метрів від гори. На підставці стоїть дерев’яний хрест, оперезаний вишитим рушником. Поряд — гранітний камінь з іменами полеглих юнаків. За два кроки від нього — джерело. Кажуть, вода з нього має лікувальні властивості.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи