Важливість: 
4
Митне законодавство України та євробляхи: як бути?

Стати власником дійсно якісного автомобілю може практично кожен, але якщо грошей не вистачає на новеньке авто – завжди можна подивитись в бік автомобілів з Європи, які були у використанні.

Ці автомобілі відрізняються не тільки доступною ціною, але і своїм гарним станом (в Європейському союзі набагато краще дорожнє покриття), багато автомобілів з невеликим пробігом. Але є один великий негативний нюанс від покупки такого авто, і це – Українська митниця. Здається, що митниця працює за однією програмою – перекреслити всі вигоди від ввезення автомобілю на євро бляхах з Європи до України!


    Митне законодавство України з його постійними змінами та доповненнями важке в засвоєнні не тільки для простого українця, але й іноді самі митники можуть діяти не професійно. Особливо це стосується ввезення автомобілів, які були у використанні (неважливо – легкові чи вантажні автомобілі, мотоцикли). Перед придбанням такого бажаного авто, спочатку потрібно вирахувати ціну розмитнення, і тільки після цього вирішувати, є Вам вигода від його ввезення, чи ні. Зазвичай, українці купують автомобілі в Чехії та Німеччині на місці, де є великий вибір. А чого вартує закон Южаніної, де вона пояснює нові збільшення мита на авто з Європи боротьбою з впливом на екологію!


Вас лякають митні жахіття на кордоні? Довіртесь фахівцям з розмитнення авто в україні 2018, які швидко та професійно допоможуть Вам здійснити всі процедури, пов’язані с придбанням автомобіля.
     Завдяки висококваліфікованим фахівцям, будуть надані дійсно важливі і якісні консультації щодо митного оформлення. Є такі варіанти, де можливо зробити розмитнення набагато нижчим, якщо, наприклад автомобіль буде оформлений на юридичну особу, а також можна скористатися іншим варіантом – тимчасове ввезення автомобіля на територію України. Завдяки допомоги фахівців, Ви зможете значно заощадити кошти при ввезенні авто, правильно оформити всі потрібні дозвільні документи (самостійно це зробити дуже важко через заплутаність і складність митного законодавства), Вам гарантовано буде надана вся необхідна допомога. 


    Для розмитнення автомобіля, окрім збирання великої купи супровідних і дозвільних документів, потрібно сплатити не тільки необхідні мита, а ще й всілякі податки та збори. Кожна допущена помилка в оформленні – втрата Ваших коштів і цінного часу, оскільки всі документи митники розглядають дуже прискіпливо.

З платежів, котрі Вам доведеться сплатити, такі:
- ввізне мито (певний відсоток митної вартості придбаного автомобілю, зазвичай 10% - для автомобіля, 20% автобуси з двигуном понад 5 л.,  
  8-10% для електричних автомобілів);
- акцизний збір (залежить від дати випуску автомобіля, використовуваного палива, потужності);
- спеціальне мито (введений в дію в 2017 році, поширюється на авто з бензиновими двигунами об’ємом від 1,2 до 2 л. В відсотковому 
  відношенні – 4,31 % для авто з 1-1,5 л., 8,63% для авто з 1,5-2,2 л);
- сплата ПДВ (20% митної вартості ввезеного авто, а також застосованого акцизу і спеціального мита).
 

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський
52

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка