Мистецтво – простий шлях до вічного

Людина прагне вічності у зв’язку зі своєю природою. Це нормальне явище, котре характеризує людину як істоту, котра має частинку божественної іскри, начала. Творчість дарує можливість створити вічні артефакти, і не лише артефакти, а й ідеальні об’єкти. Такими можуть бути, наприклад, музичні твори, котрі лише на інформаційних носіях та в свідомості людини існують реально.

Особливим варіантом ідеального результату творчості людини є театр. Це такий цікавий спосіб передати емоції, котрий неможливо зробити сталим і нединамічним. Звісно, можливо зафіксувати на відео всю виставу, та це не дозволить передати ту красу та енергію, котру містить театральна сцена та гра акторів. Взагалі мистецтво і люди пов’язані енергією, котра існує в людині постійно протягом її життя.

Ця закономірність означає, що незалежно від того, скільки часу існує твір мистецтва і до якого б роду мистецтва він не належав, все одно він передаватиме енергію творця – людини, котра віддала частину своєї душі для створення особливого артефакту чи ідеальної речі. Це можуть бути літературні твори – вірші, проза, музичні твори – симфонії, опери, різного роду інша музика, та поєднання таких великих напрямів мистецтва – пісні. Крім того, повноцінними категоріями творів мистецтва є живопис, театр, скульптура, архітектура та багато інших. Якщо врахувати те, що мистецтво є однією з ознак людини, і ще у давні часи люди співали пісні та малювали скельні малюнки, то можна зробити висновок про постійну наявність в людської істоти відчуття краси.

Таким чином людина стримує час, їй вдається зафіксувати у своїй мистецькій творчості момент, зупинити його. Вічність супроводжує твори мистецтва, поєднується з ними кожної миті, збільшує запас енергії, котрий передала цьому твору мистецтва людина. Теза про те, що краса врятує світ, цілком реальна і виправдана, тому що вона є одночасно спонукою до творчості та головною її результативною ознакою.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка