Категорія:

Музика, про яку вже забагато написано

Посилання на сайт з оглядами українського року.

Музичний напрям НО - Музика Золотої Ери, наріжна стаття напряму - Звуки Золотої Ери. Цей напрям - явно не "рокового" профілю, тому про вже давно відомі рок гурти ми будемо писати тільки в особливих випадках. Українського року багато, тому, щоб не склалось враження, що його нема, ось посилання на сайт Рок-Око, альманах Олександра Євтушенка "тата українського року". Такий титул створений і закріплений самими українськими рокерами, є загальноприйнятим і аргументованим фактом.

Ось одна з його загальних аналітичних статей, де згадуєтсья ряд груп: Жанри музики. На цьому сайті можна начитатись про український рок "під зав’язку". Правда, там сортування тільки за стилем. А, скажімо, за душевною чистотою, проукраїнськістю, варною чи простором, приміненням - нема. Виходить суцільна мішанка. Якщо відкопаєте там щось цікаве - пишіть про це на НО. Також, різко негативної критики на якийсь гурт ви там, далебі, не знайдете, на відміну від МЗЕ.)

 1. kozaksystem-shablya.mp3
 2. veremiy-tyhyygay.mp3
 3. proroky-ukrayina.mp3
 4. tinsoncya-kozaky.mp3
 5. fatamorgana-kozaknechayukrayinskanarodnapisnya1.mp3
 6. standup-vidlitayukrainenf2005.mp3
 7. holodnesonce-tvoyeimya.mp3
 8. akkad-propadayu.mp3
 9. viter.mp3
 10. kolirnochi-vperedizpisneyu2011.mp3
 11. kolirnochi-dobriyilyudy.mp3
 12. merva-yabudutam.mp3

Музику можемо обговорити. В списку є і цікаві, і досить безглузді/хворобливі композиції. Також, четверта знизу - "вітер" - автор невідомий: хто вірно підскаже автора - тому бонус при впровадженні Галії. Невірно підскаже - навпаки.)

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка