Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 12
  • Переглядів: 12

Музика і культура

До "своєї" музики треба ставитись прискіпливіше, ніж до іноземної, бути максимально уважним. Вслухуватися в тексти, добре вслухуватися в те, про що там співаєтсья і до чого закликається. Здається, що якась невидима сила століттями стирала вартісні твори і культивувала збочені. Пам’ятаємо: музика - носій культури.

04.zaporizkyymarsh.mp3

Свідома людина віддає собі звіт, що вона продукує в зовнішній простір і що вона з нього бере. Про це згадувалось у Звуках Золотої ери. Зазвичай показником рівня свідомості виступає культура. Культура і музика - нероздільні. Одне несе інше. Культура породжує музику і через музику передається культура. Це такий собі носій/накопичувач культури. Виходить, музика прямо впливає на самоусвідомлення.

От, з чим у вас асоціюється джаз і блюз? І в мене з неграми. Як тільки неграм "дали волю", так і покотилась хвиля блюзу і джазу по світі. Вважаєтсья, що тільки імпровізований джаз є джазом. Дуже точно підмічено, так як джаз несе неконтрольований потік збудженої третьої чакри, під час якого індивід пробує запустити четверту. Певні інтелектуальні спонтанні "вибрики", ривки до іншого.. на тлі самокеруючого емоційно-бажаннєвого потоку третьої... Молодці негри - придумали собі потужний метод самовдосконалення. Але ж для європейця це деградація! Принаймні для розвинутого. У "європейця" зовсім інші алгоритми розвитку. Наочно бачим відмінність культур на музичному тлі. Але давайте поговорим про нас.

zhurboriz-yihavkozakmistom.mp3

gimnupa-chervonakalyna.mp3

Різка відмінність між нами і, скажімо, Європою. В Європі значно більше людей, які свідомо ставляться до вибору того, що вони слухають, що полюбляють, і як ставляться до різної музики. У нас же все простіше.  Чим нас годують, те ми відразу вважаєм нашою музикою, яку треба слухати. А раз наше - значить хороше.

Навіть вмикаються механізми захисту того "нашого". В результаті народ просуває шкідливу для себе музику тільки тому, що кілька неосвідчених шоуменів заявили, буцім-то це "етнічно", "інтелектуально" чи "модно". До "своєї" музики треба ставитись більш прискіпливо, ніж до іноземної, бути максимально уважним. Вслуховуватись в тексти, добре вслуховуватись в те, про що там співаєтсья і до чого закликається. Здаєтья, що якась невидима сила століттями стирала вартісні твори і культивувала збочені. Пам’ятаємо: музика - носій культури.

Історики знають, що загарбники наших земель відразу після встановлення свого режиму забороняли відтворення певних, особливо небезпечних для них мелодій. Так було за часів Польщі, так було і за часів Росії (смертна заборона, зокрема, "Червоної Калини"). Бо ті мелодії зачіпляли глибокі струни, які спонукали людей бути вільними, сильними і щасливими. 

03.molytvazaukrayinu.mp3

Наші інтереси: 

музика

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Молитва за Україну відкривається, інші мелодії не доступні.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Молитва за Україну відкривається, інші мелодії не доступні.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Перепрошую. Виправив.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Юрій Ткаченко.
0
Ще не підтримано

Цікаво було б дізнатись думку автора статті, на які чакри і як впливають такі жанри музики, як арт рок, хард рок, хеві метал?

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Див. тут http://sd.org.ua/article/muzyka-i-dusha.html я почав знайомити людей з "душевним аналізом" - там тільки перша вправа.

На справді, щоб якісно відповісти на ваше запитання, треба викласти розуміння загального впливу на всі тіла (це ще одна серйозна тема) і окремо поговорити що ми називаєм роком, хард-роком..

От візьмем Годсмарк - в нього акорд 6,2,1. Дуже дивне співвідношення, воно і "цепляє" ).

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"