Музика і дофамін

«Музичне тремтіння» - це фізична реакція організму, що виникає при прослуховуванні музики. Найчастіше проявляється як тремтіння, поява «гусячої шкіри», почастішання серцебиття і дихання, незначне підвищення температури. Деякі дослідники вважають, що музичне тремтіння може з'являтися у всіх людей, інші схильні вважати його ознакою творчої, чутливої натури.

"В нинішньому інформаційному хаосі важливішою вже є не сама інформація, а навігація в ній, добір кращого, рекомендації." Ігор Каганець.

 

Добірка є запізнілим подарунком до Дня народження видатного світоглядного діяча нашого часу.)

Тремтіти і покриватися мурашками під час звучання улюбленої композиції нас змушує вивільнення особливого нейромедіатору - дофаміну :) Навіть назва музична - до фа мі н. Він відповідає за задоволення, біль і рух (приймає участь в скороченні м’язів). Саме він є стимулом до танців. Помічали за собою рухи ноги/пальців тощо в такт музиці? ) Інколи іде просто розрядка на шкіру - "музичне тремтіння". Воно також має і еротичний синонім...

Можна об’їдатись шкідливим шоколадом - буде давати гормон закоханості і руйнувати ен.канали, а можна робити вприски в кров свіжої музики - буде і гормон задоволення, і будування ен.тіл. Смачного!

 

 

 

 

Сподобалось? Подякуй: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка