Важливість: 
2
Мої саморобні підсклянники в передачі “Вата-ТВ”

Руки і голови дані нам для творчості. Дивіться, як треба правильно робити рекламу альманаху "Гартленд". 

Є на Youtube такий позитивний канал “Вата-ТВ”. Там ведучий в образі типового ватника (заплямована майка, поверх якої вдягнута ватна куртка) сидить на фоні погано намальованого московського Кремля і коментує новини “русскаго міра”. Ця програма — стьоб вищого ґатунку. Тож не дивно, що на канал підписалися понад 140 тисяч глядачів.

Однією з деталей образу є радянський самовар та гранчак чаю в радянському підскляннику (які були дуже поширені в радянських владних кабінетах та в поїздах). В якійсь момент деякі з прихильників передачі почали присилати інші підсклянники, щоб було якесь різноманіття. Таким чином в передачі несподівано зародилась колекція. Спочатку це були класичні радянські підсклянники, яких і зараз чимало є у людей в шафах та коморах, потім почали присилати з-за кордону. В колекції з’явились не лише радянські, але й сучасні та доволі рідкі колекційні підсклянники різних країн та епох.

А дехто почав робити свої. Тепер в колекції є чимало оригінальних саморобних підсклянників з дерева, металу, фетру, берести, трикотажу тощо. Є навіть надрукований з пластику на 3D-принтері.

Сьогодні колекція підсклянників налічує вже понад 500 штук і постійно продовжує зростати. Поступово команда “Вата-ТВ” влаштовує фотосесії і викладає світлини колекції в інстаграмі. Хоча і з помітним запізненням.

Я теж вирішив долучиться до цієї справи і зробити свої підсклянники. Матеріалом я обрав шкіру (натуральну і штучну). І ось в сьогоднішньому випуску “Вата-ТВ” з’явились і мої шкіряні підсклянники. Це перші чотири штуки, а у мене зараз є ще кілька задумів, як можна зробити нестандартні шкіряні підсклянники. Адже руки і голови нам дані для того, щоб ми творили щось нове.

Отже, дивіться випуск “Вата-ТВ” з моїми шкіряними підсклянниками.

А ще цей випуск став несподівано таким собі “пі-аром” нашого альманаху “Гартленд” - дивіться після 17:57. 

Наші інтереси: 

Дайте волю своїй фантазії. Життя - це творчість

Гравець: 
Володимир Щербина
 
Форум Підтримати сайт Довідка