Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Мої саморобні підсклянники в передачі “Вата-ТВ”

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Руки і голови дані нам для творчості. Дивіться, як треба правильно робити рекламу альманаху "Гартленд". 

Є на Youtube такий позитивний канал “Вата-ТВ”. Там ведучий в образі типового ватника (заплямована майка, поверх якої вдягнута ватна куртка) сидить на фоні погано намальованого московського Кремля і коментує новини “русскаго міра”. Ця програма — стьоб вищого ґатунку. Тож не дивно, що на канал підписалися понад 140 тисяч глядачів.

Однією з деталей образу є радянський самовар та гранчак чаю в радянському підскляннику (які були дуже поширені в радянських владних кабінетах та в поїздах). В якійсь момент деякі з прихильників передачі почали присилати інші підсклянники, щоб було якесь різноманіття. Таким чином в передачі несподівано зародилась колекція. Спочатку це були класичні радянські підсклянники, яких і зараз чимало є у людей в шафах та коморах, потім почали присилати з-за кордону. В колекції з’явились не лише радянські, але й сучасні та доволі рідкі колекційні підсклянники різних країн та епох.

А дехто почав робити свої. Тепер в колекції є чимало оригінальних саморобних підсклянників з дерева, металу, фетру, берести, трикотажу тощо. Є навіть надрукований з пластику на 3D-принтері.

Сьогодні колекція підсклянників налічує вже понад 500 штук і постійно продовжує зростати. Поступово команда “Вата-ТВ” влаштовує фотосесії і викладає світлини колекції в інстаграмі. Хоча і з помітним запізненням.

Я теж вирішив долучиться до цієї справи і зробити свої підсклянники. Матеріалом я обрав шкіру (натуральну і штучну). І ось в сьогоднішньому випуску “Вата-ТВ” з’явились і мої шкіряні підсклянники. Це перші чотири штуки, а у мене зараз є ще кілька задумів, як можна зробити нестандартні шкіряні підсклянники. Адже руки і голови нам дані для того, щоб ми творили щось нове.

Отже, дивіться випуск “Вата-ТВ” з моїми шкіряними підсклянниками.

А ще цей випуск став несподівано таким собі “пі-аром” нашого альманаху “Гартленд” - дивіться після 17:57. 

Наші інтереси: 

Дайте волю своїй фантазії. Життя - це творчість

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Молодець, друже Володимире!

Адже руки і голови нам дані для того, щоб ми творили щось нове.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ора Світла.

Отже, Творимо! Пропоную зобразити на підстаканнику ромб із трипільського орнаменту. Таке зображення любий смак задовольнить. А на корчневій шкірі виразними будуть ягоди калини, або колоски.Тоді коричневі підстаканники повеселішають.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Зображення користувача Володимир Федько.

Я бачив у Володимира підскляники ще в стадії виготовлення, і у мене теж виник задум зробити щось аналогічне у стилі Третього Райху. Задум в стадії реалізації!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Щербина.

Коли я робив ці підсклянники, то не думав про прикрашання. Бо мені було цікаво спробувати саме техніки виготовлення - шиття шкіри нитками, "зшивання" довгими шкіряними смужками, створення циліндру з вузької смуги, складання з проклейкою.

Сама думка нанесення зображень є цікавою. В моїх умовах найбільш доступним є вишивання візерунку. А так, в принципі, можуть бути: тиснення, пірографія (випалювання), розпис фарбами (через трафарет або вручну), аплікація, перфорування тощо.

Творю, отже існую.

Зображення користувача Ора Світла.

Аще можна зобразити сонечко стилізоване в аріянському дусі.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Зображення користувача Ора Світла.

У бірюзовому підстаканнику жовтий колір "просить підтримки".
Можна у верхній частині , відступивши від краю, нанести, наприклад, жовті крапочки. Вони будуть імпонувати делікатній "косичці" і , мабуть, прості у виконанні. Імпровізуй і ти вийдеш на правильне рішення.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода